Loading...
Changeset: 53096899
gebouwtype klopte niet
Closed by Drsamm123
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.4.3 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Een gebouw zelf krijgt in OSM Nederland geen adres. Dat staat al op de BAG-adresnode vgan het kadaster mits die aanwezig is.
-
Comment from eggie
De brandweer Oostzaan was hier al getagd en hoeft dus niet nog een keer op het gebouw. Info verwijderd en als aanwezige node samengevoegd met adresnode. Wanneer je vragen hebt setl ze gerust. Wij volgen in het begin de verrichtingen van startende mappers.. uiteraard ook om te helpen. OSM heeft een steile leercurve. :) Er wordt je niets kwalijk genomen.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |