Changeset: 53879249
Dit is Herberg 't Plein!
Closed by Gilijan
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Oke..., maar in OSM taggen we geen adressen aan de gebouwen zelf. Dus ook niet de info. Deze kun je bijtaggen aan de al aanwezige adresnode van het kadaster.
Ook heb je info verwijderd van het kadaster (BAG) van het gebouw. Ik pas als voorbeeld even wat aan. Graag nota van nemen. -
Comment from eggie
tags gebouw hersteld. Alle info staat nu op de adresnode... Graag reactie
-
Comment from Gilijan
Duidelijk
-
Comment from eggie
Oke... bedankt voor de reactie... mapse verder en schroom niet iets te vragen. dat kan ook op het forum.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from Commodoortje
Ik heb nog de dubbele pub op het pandcontour opgeschoond.
amenity=pub
outdoor_seating=yes
Hier kun je zien wat ik heb gewijzigd.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=53890273
.
[one feature one element] (http://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:One_feature,_one_OSM_element)
.Welkom in de community Gilijan.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |