Changeset: 53986702
Updated an unknown object
Closed by Jans Schrik
Tags
bundle_id | com.mapswithme.maps.pro |
---|---|
created_by | MAPS.ME android 7.6.4-Google |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Je adreswijziging komt overeen met de gegevens van het kadaster. Wat is de reden van deze wijziging? Het gebouw ligt immers niet aan de Harm Heijeslaan. Ik draai de edit terug. Graag reactie
-
Comment from eggie
reverted wegens verkeerd adres toekennen
Dit was je edit: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=53986702
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. Het bedoelde adres ligt heel ergens anders. -
Comment from eggie
De adreswijziging kwam dus "niet " overeen met de kadaster gegevens. Deze woning ligt aan de Doorsneeweg.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |