Changeset: 54035179
Afslag veranderd van A50 in A28. Routeren in maps.me van Joure naar Oldebroek: de route rechtsaf, maar de stem zegt rechtdoor. Komt dit doordat de afslag is gecodeerd als A50? Graag nalopen of dit correct is. Gebeurt ook bij afslag A50/N764 bij Kampen.
Closed by Arend Jan K
Tags
changesets_count | 12 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-GB |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo Arend Jan,
Zo te zien is dat 'rechtdoor' i.p.v. 'rechtsaf' een bekende fout van maps.me: https://github.com/mapsme/omim/issues/5367.
In ieder geval is het volgens mij niet de bedoeling op OSM om te proberen de route-aanwijzingen te veranderen door onjuiste gegevens aan te brengen. Of staat er in die bocht echt A28 op de hectometerbordjes?
De gegevens op OSM dienen te kloppen met de werkelijke situatie (zie wiki: map what's on the ground). -
Comment from Arend Jan K
Dankjewel. Ik zal de wiki wat meer gaan lezen. Er staat inderdaad A50 langs de bocht.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |