Changeset: 54208431
Doodlopende straat.
Closed by GVroomen
Tags
changesets_count | 20 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Je hebt de tag highway =... vervangen door bollard=yes. de weg moet dus in je optiek een paaltje zijn. Ook loopt er een wandelroute over de weg. Ik overweeg je changeset terug te draaien. Graag uitleg van je bedoeling. Wilde je alleen een paaltje toevoegen op een node?
Graag reactie -
Comment from GVroomen
Straat is doorlopend. Je kunt er dus wel in met een auto, maar niet doorrijden.
-
Comment from eggie
Oke.. Dan zet je een barrier=bollard op een node op de juiste plaats die met de weg verbonden is. daaropzet je motorcar=no als tag bij. Mogen motorfietsen er ook niet komen dan motor_vehicle=no.
Dan zal het paaltje de routering stoppen. -
Comment from alphensebezorger
@eggie: De tag motorcar=... betreft volgens mij alleen personenauto's. Ik denk dat bv. ook vrachtwagen- en buschauffeurs liever niet onverwacht op zo'n paaltje stuiten. Toch maar motor_vehicle=no, mofa=yes, moped=yes, motorcycle=yes taggen dan? Of weet jij een handiger oplossing? (Verdere discussie op 't forum?)
-
Comment from eggie
Meestal kies ik voor motor_vehicle=no,
bicycle=yes. klaar..... maar volledig is 't niet.
De OFM houdt geen fietsers tegen wanneer je bicycle=no niet noemt.
Vaak staan bollard op paden en daar routeert het niet voor motor_vehicle. Hier dus wel. -
Comment from eggie
herstel bicycle=yes bedoel ik.
Ways (1)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |