Changeset: 54227529
Het Fortunapark wordt aangegeven als Grasland terwijl het wel degelijk een recreatiepark is. Daarnaast word een boerenerf als bos gedefinieerd wat ook incorrect is.
Closed by Bjorndp
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Commodoortje
Welkom per PB gestuurd.
-
Comment from Commodoortje
Ik heb je wat op weg geholpen, maar zoals eggie al probeerde te vertellen:
Ongetwijfeld was je bedoeling goed, maar wat je hebt gedaan, is dat de detaillering hebt verwijderd. Een park is een overkoepeling.
het grondgebruik (landuse) is grass/forest en (natural) water en het rekreatiedoel (leisure) is een park.
Overigens, niet ieder stukje gras is een park. Een park heeft meestal een naam.
Inmiddels is het teruggezet.
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:leisure%3Dpark
Mocht je vragen krijgen, stel ze dan gerust. -
Comment from Bjorndp
Hallo Commodoortje, Het park heeft ook een naam, De straat die erdoor loopt heet dan wellicht Fortunapark, maar het gebied /gras/struiken/bomen/vijver valt onder het overkoepelende "Fortunapark".
-
Comment from Commodoortje
Ik had de naam al toegevoegd aan het park.
(Als je dat bedoelde) -
Comment from Commodoortje
Shift+F5 versneld het renderproces in je browser
Ways (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |