Changeset: 54231692
Groot deel van Velserbeek en Beeckesteijn is Park en Bosbouw geen grasland.
Closed by Martimen2
Tags
changesets_count | 9 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Digne
Hallo Martimen2,
Ik heb deze changeset teruggedraaid omdat deze naar mijn idee niet correct is. Ik zie dat je het goede idee hebt, park Velserbeek ontbreekt op de kaart.
Probeer de tag Park als een overkoepelend iets te zien. Dat wil zeggen dat het vlak met de tag Park de buitengrens van het park beschrijft. Daarin kunnen gewoon grasvelden en bosbouw-gebieden voorkomen.
Met vriendelijke groet,
Digne
-
Comment from Martimen2
Heey! Ik kan de overlay van geheel Velserbeek en Beeckestein niet vinden op de Maps.
Vallen deze nu onder Park ?
-
Comment from Digne
Ik heb Velserbeek hier toegevoegd: http://www.openstreetmap.org/way/545313443#map=16/52.4588/4.6413&layers=D
Beeckestein heb ik er (nog) niet ingezet, want ik ben er niet zo bekend mee. Ik weet niet goed hoe de outline loopt en of het altijd toegankelijk is.
-
Comment from Martimen2
Top! :D
Ik heb even Beeckestein in Paint gecreëerd want in OSM gaat mij dat niet lukken, heb ik echt te weinig ervaring mee.
In het rood staat een gebied dat gebruikt wordt voor Bruiloften en Trouwerijen en is daardoor veelal Privé terrein. Dat valt niet onder het park.
In het blauw de outline van het gehele park Beeckestein (min het privé deel)Linksbovenin in het oranje zit een Manege
Linksonderin in het bruin, een landschap waar koeien en paarden staan afhankelijk van het seizoen.
Linksonderin in het wit, een gedeelte dat in de zomer gebruikt wordt als camping. Hier lopen altijd mensen met de hond en wordt nog gezien als onderdeel van het park.
Kan je hier iets mee..?
-
Comment from Digne
Dat is precies de informatie die ik miste! Ik wist niet zo goed welk deel nou privé was (kom van boven het kanaal). Als je wil kan je het zelf intekenen, dan kijk ik het later wel even na. Het moet dan gewoon een nieuw vlak worden net zoals die blauwe lijn.
-
Comment from Martimen2
Haha okee,
Ik ga na mijn lunchpauze eens een poging wagen, mocht het mislukken dan kan je het altijd nog aanpassen :)
Ways (15)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |