Changeset: 54282581
Changed generic grass to their actual landuse as recreational areas. Can someone put the loose landuse parts of the "Bomenpark" together into one park it actually is. Also "Hooge Vorssel" golf course is renamed into "The Duke" and needs further modelling.
Closed by Dr4g0n1t3
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
reverted due to pokemon
Wees even voorzichtig met het aanbrengen van nieuwe edits.
Mocht je op deze manier doorgaan zal er overwogen worden een (tijdelijke) stop op je account te plaatsen.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Data_working_group -
Comment from eggie
Wanneer je gewoon een losse leisure=landuse legt over de stukken bos, gras en water heb je ook een park.
Hier een voorbeeld van een park: http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.80552/4.66665 -
Comment from Dr4g0n1t3
Die parken hebben toch niks met elkaar te maken. Er klopt gewoon niks van, het bomenpark is een arboretum, perkjes met planten die hier van nature niet voorkomen en naamplaatjes erbij wat voor soorten het zijn, dus geen bosbouw eerder een botanische tuin. En het heeft bordjes bij de ingangen waar het park begint en eindigt en dat zijn niet alleen die 2 stukjes. Bovendien staan er stukken op bosbouw wat achtertuinen van omwonenden zijn en überhaupt geen bomen staan.
-
Comment from eggie
Dan is het juist zaak om de juiste detaillering aan te brengen, maar niet alles om te taggen naar alleen een licht groene transparant die de functie van park aanduidt. Alle wat je kunt zien was verdwenen. De landuse.. of die nu wel of niet klopte.
\In de wiki kaarteigenschappen kun je zoeken hoe je een arbortum, flowerbed, garden, palnt_nursery en losse bomen (natural=tree , tree_row) kunt taggen.
Succes... -
Comment from eggie
Als voorbeeld heb ik wat detaillering aangebracht in het Bomenpark + plus de transparante functie met naam=Bomenpark.
Nu losse bomen en bij de ingang een bomenrij. Je kunt zelf verder gaan op deze manier. Losse stukken park dus niet. Het ligt er overheen.
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from eggie
Een voorbeeld was allemaal mogelijk is:
Paleis Het Loo.. (Hier niets veranderen svp https://www.openstreetmap.org/#map=17/52.23506/5.94624
Ways (1-20 of 25)
- 1
- 2
- 79721817, v4
- 79722759, v3
- 79720393, v4
- 79722524, v4
- Bomenpark (79723655), v3
- 79722705, v4
- 79721271, v5
- 79722331, v5
- 79722096, v5
- 79722865, v3
- 79722243, v3
- 79722234, v3
- 79721790, v4
- 79722506, v4
- 79723092, v4
- 79723929, v3
- 79723303, v3
- 79722131, v3
- 79722281, v3
- 79722943, v3
Relations (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |