Changeset: 54299192
Wegtype was onjuist waardoor een fietsroute er niet over gerouteerd kon worden.
Closed by PeterVanRijn
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;line;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Je hebt een edit van mij veranderd.. toeval even.
Je maakt van een voetgangersgebied een fietspad Het routeerde overigens wel voor fietsers, want er stond bicycle=yes op. Dit was je edit http://overpass-api.de/achavi/?changeset=54299192
Staat hier tegenwoordig een bord fietspad,, zoniet dan klopt het nu niet.
In Dordrecht ben ik lokaal mapper.
Graag reactie -
Comment from PeterVanRijn
Sorry, dat was natuurlijk niet de bedoeling.
Het viel me van de week op dat in OSMAnd niet via dat pad gerouteerd werd, dus ik dacht dat dat door de eigenschap van dat stukje weg kwam.
Er staat geen bord, alleen een paaltje aan beide zeiden zodat effectief alleen fiets- en bromfietsers erdoor kunnen.Ik zal de komende tijd eerst wat meer documentatie lezen voor ik me aan meer aanpassingen bezondig.
Dat jij hier in Dordt mapper bent, betekent dat dat ik overal af moet blijven?
Groet, Peter -
Comment from eggie
Nee.. gewoon mappen! Wanneer je iets ingrijpends gaat veranderen dan graag wel een seintje. Dat is binnen OSM toch de gewoonte.
De kaart is niet van mij maar van ons allemaal!Kijk ook op het forum https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Daar zit de knowhow. Je kunt jezelf evt. voorstellen onder het draadje Welkom.
Wanneer het geen fietspad is en ook geen wandelpad dan is het gewoon highway=path met de tag surface=paved en zal het voor fietsers en brommers routeren.
Verander je het zelf?
Voor bredere voetgangersgebieden gebruik ik wel pedestrian. Ook voetgangersgebied in winkelstraten. -
Comment from eggie
Die andere lokale mapper is dus nu Peter van Rijn :)
-
Comment from PeterVanRijn
En jij bent, denk ik dan, de Egbert die ik ook wel op het GPS-forum ben tegengekomen?
Ik heb de eigenschap van het pad aangepast, kijk maar even of het nu wel klopt.
Dat knikje in het pad zit er in werkelijkheid niet in, maar ik waag me nog niet aan het verplaatsen van stukjes pad. :-) -
Comment from eggie
Klopt.. :)
Van dat path kan bicycle=yes ook al. dan routeert het ook.
Hier de access defaults voor nederland.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/OSM_tags_for_routing/Access-Restrictions#The_Netherlands
Alles wat groen is ..is default en hoeft niet getagd te worden.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |