Changeset: 54409584
Er ligt een sloot naast mijn flat en ik zag hem nog niet staan.
Closed by TheSmPrince
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Is water=pond wel de goede omschrijving voor deze sloot.?
-
Comment from eggie
Op de meest recente luchtfoto is hier water=pond te zien. Wel een slootje.
Graag reactie -
Comment from eggie
bedoel NIET te zien...
-
Comment from TheSmPrince
hoe voeg ik een sloot toe?
-
Comment from TheSmPrince
heb er nu een sloot van gemaakt
-
Comment from eggie
waterway=ditch op een "way" (een lijn)
Wanneer het echt zo breed is kun je het als vlak laten staan en is het niet water=pond , maar water=ditch
-
Comment from eggie
Oke.. gezien...
-
Comment from eggie
amenity=college heb ik in university veranderd. MBO is college. VO en PO is school.
Mapse verder!
Ways (1)
Nodes (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |