Changeset: 54415259
Some fixes
Closed by Hedva
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Je verwijdert landuse =grass en vervangt dat door park Ook heb je 3dshapes import verwijderd. De landuse dus. Ook map je parken onder het commentaar "some fixes" Wat is je bedoeling precies. Je zet lokale mappers op het verkeerde been.
Er is al veel schade door het verwijderen van landuse en zgn parkedits. Een Leisure park is een functie en ligt helemaal los over alle landuse en water heen als ee. grote deken met naam. Graag reactie. -
Comment from eggie
Dit was je edit: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=54415259 ik kijk er even naar...
-
Comment from eggie
review request: landuse residential losgemaakt van je edits. ...daarom was het gebied van je edit zo groot. Goed inzoomen en niet iets plakken aan de residential.
-
Comment from eggie
De Leisure=park (functie die als een transparante deken over de landuse en water hoort te liggen ) heb ik weer teruggetagd naar landuse grass. als voorbeeld heb ik wat bomen toegevoegd.
Je paden heb ik uiteraard laten staan .. dat is prima.
Kijk even op het forum welke discussie er allemaal speelt met die massale parkedits.
Wie parken mapt door verwijdering landuse ligt onder een vergrootglas.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Graag reactie.. -
Comment from Hedva
Ow sorry. Ik heb dat niet zo beseft.
Wij hebben een park hier in Houten-Zuid genaamd de 'Vijfwal'. Dit park (en tevens sportparcours) is een pentagoon (regelmatige vijfhoek) met iedere zijden van ongeveer 1 kilometer lang. Als je wat verder uit zoemt dan zie je misschien ook de groene contouren ervan. Zie https://www.houten.nl/uploads/tx_pagefiles/flyer_sportparcours_web_01.pdf voor meer info.Ik dacht er goed aan te doen om dus de vijfwal beter te markeren en als park aan te duiden.
Overigens had ik niet door dat m'n edit zo groot werd als ik die lijnen tegen elkaar plakte. Wat geleerd zullen we maar zeggen.
Ik heb je post gelezen op het forum. Ik snap het nu, maar daar wist ik van te voren niks vanaf. Mijn enige doel was om het park (en gras) aan te duiden en de bijhorende wandelpaden/stoepjes
-
Comment from Hedva
Ik denk dat m'n verwarring ook kwam doordat er een groot verschil is tussen zoom-level 18 en 19 in wat er op de kaart staat aangeven. Zie bijvoorbeeld coordinaten 52.01315/5.18903 .op zoom level 18 zie je een grijs grondgebied terwijl deze op 19 gewoon groen is.
Ik kom van Google Mapmaker af. Daar waren zulke verschillen niet in zoom-levels (en kon je randen aan elkaar aansluiten). Ik zal beter opletten in het vervolg -
Comment from eggie
Oke... bedankt voor je reactie. Er wordt je overigens niets kwalijk genomen.
Eén leisure=park met name= Vijfwal kun je gewoon over de bestaaande landuse heenleggen.
Zat nog even rond te kijken...
De naam Park Schoneveld zie ik op meer plaatsen opduiken. Dat zou dan ook één overkoepelende Leisure kunnen zijn.
Wanneer je vragen hebt .. stel ze gerust. -
Comment from Hedva
Park Schoneveld staat in iedergeval op 1 plek verkeerd.
Heb hier een ruwe schets temaakt:
https://imgur.com/a/MInlU
Rood = park schoneveld
groen = vijfwal
blauw = naamloos parkje
Zoals je ziet overlapt de vijfwal andere parken.Ik snap niet zo goed was je bedoeld. Bedoel je dat er nieuwe polygonen aangemaakt moeten worden met name=vijfwal etc, of dat oude gecorigeerd moeten worden?
-
Comment from eggie
Voor een echt park maak je een nieuwe polygoon aan met leisure=park en name= ....park
Die leg je los over de landuse heen. Bv net als bij dit park. http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.80552/4.66665
Elk park heeft dus maar één polygoon. Die kan zelfs over de wegen en het water heengelegd worden.
Wanneer die parknamen elkaar kruisen is even een dilemma. :) Die twee leisures mogen elkaar niet kruisen. Zou dan een noordoost en een zuidwest-gedeelte maken.
jVolgens mij zijn er daar nog geen Leisure=park (s) aanwezig.
Ways (1-20 of 21)
- 1
- 2
- 545107154, v1
- 545107155, v1
- 545107156, v1
- 545107157, v1
- 545107158, v1
- 545107159, v1
- 545107160, v1
- 545107161, v1
- 545107162, v1
- 545107163, v1
- 545107164, v1
- 545107165, v1
- Schonauwensepad (221542094), v2
- 6336495, v11
- 68645603, v4
- 295090161, v2
- 68644387, v6
- 68645029, v4
- Hofstadspad (222191367), v2
68642836, v4
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |