Changeset: 54443229
This object was wrongly tagged, this is an official park called Harmenspark
Closed by Kees87pok
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=54443229
Deze edit zal worden teruggedraaid. Je verwijderde de landuse en daar is het net waar het om te doen is in OSM.
Niet simpelweg iets omzetten in een park.
Een park is een (uitgestrekt) terrein, omvattende stukken grasveld, bos en bosschages, vijvers, paden etc. Het is een soort deken over al het andere heen. Bovendien heeft het meestal een naam.Leisure park is een functie en geen vervanging voor landuse grass, forest e.d.
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSMen waarschuwing gestuurd
-
Comment from eggie
reverted 54443229
-
Comment from eggie
Kees .. ik heb je wat geholpen. Er ligt nu een cover met Leisure park over alles heen met naam. Je zou de paden nog kunnen mappen en dat bruggetjes. Ook heb ik de landuse teruggebracht. Rendering duurt even.
Ways (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |