Changeset: 54538972
Naamgeving gebouw
Closed by efzet48
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm;Mapillary Images |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Je hebt onbedoeld nogal wat schade veroorzaakt aan het wegennet van Heelsum.
Bij de rotonde loopt de N782 een eind uit de richting het bos in.
Ik draai de changeset terug. -
Comment from eggie
reverted wegens onbedoelde nevensschade http://overpass-api.de/achavi/?changeset=54538972
Probeer goed in te zoomen en doe je edit alleen bij het buurthuis. je kunt alle info op de adresnode kwijt.
+ de tag voor buurthuis amenity=community_centre -
Comment from eggie
Via PB contact gehad.
Beginnersfouten worden je niet kwalijk genomen.
Ways (2)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |