Changeset: 54577623
Vlaardingen Ambacht
Closed by JHvW
Tags
changesets_count | 14 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | navigation;point;area;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
Graag je edits beschrijven. wat is Vlaardingen Ambacht voor een edit. Andere mappers moeten kunnen begrijpen wat je doet.. Graag reactie.
-
Comment from Martin Borsje
Hallo; je hebt hier een stoep als sidewalk en footway ingetekend; zo doe je fat niet.
Je tekent aan de hoofdweg een sidewalk=both|left|right in.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Sidewalks
Je reageert ook niet op het commentaar van anderen op je changesets. Deze zullen deels teruggedraaid worden
Tot je reageert.
-
Comment from Martin Borsje
reverted
-
Comment from JHvW
Vlaardingen-Ambacht is een deel van Vlaardingen dat vroeger zelfstandig was. Het is ook waar ik woon. Mijn edits zijn voor een deel gedaan om gevoel te krijgen van wat mogelijk is, het is dus heel goed mogelijk dat ik vergissingen maak. Trottoir is blijkbaar zo een vergissing. Ik heb ook moeite met oversteekplaatsen. Ik ken ze gewoon als zebrapad maar dat is in cartografie denk ik toch wat anders.
Het feit dat ik niet reageer heeft meer te maken met tijd. Naar ik verwacht begrijpt een ieder dat als je edits doet, je niet midden in de nacht gaat opstaan om te reageren. Ik wil bij voorkeur eerst kijken naar het commentaar en wat ik er mee kan. Dan worden mijn edits beter en zal er minder reden zijn om te reageren.
Ik heb ook geen moeite met "reverts" het gaat uiteindelijk om de kwaliteit. -
Comment from Martin Borsje
Beste ..
De eerste changeset-comments waren niet midden in de nacht en als je mapt ben je online en kan je je mail lezen :-)
Verder was je - als beginner - in een snel tempo aan het mappen en we hebben eerdere voorvallen gehad waarin beginners meer kapot maakten dan creëerden.
Voor je serieus gaat mappen: kijk vooral hoe het door anderen gedaan is en gebruik dat als voorbeeeld en lees je in in de diverse wiki's of in het Nederlandse deel van het OSM-forum, waar je ook vragen kunt stellen.
De fout om trottoirs als losse voetpaden - verkeerd - te taggen naast straten komt deels door het gberuik van iD als editor. Wil je serieuas gaan mappen dan raden we JOSM aan.
De troittoirs zijn gerevert omdat ze inderdaad onterecht getekend zijn, dus dat hoef jij niet meer te doen. Daar was geen verbeteren aan.
En voor wat het waard is: ik ben geboren en getogen in Vlaardingen; mijn grootouders woonden in V-Ambacht (Rozenlaan) en inmiddels woon ik al weer 29 jaar in Zuid-Limburg.
Map ze!En stuur een PB of een forumpost in geval van vragen of opmerkingen.
-
Comment from JHvW
Ik woon zelf in de Rozenlaan, dus daar wilde ik beginnen. Ik was me niet bewust van enige meldingen, ik zie ze nu pas omdat ik afschriften krijg via de reguliere post. Het is zeker niet mijn bedoeling zaken te beschadigen maar net als in de Wikipedia moet je bepaalde vaardigheden op doen. Dat is ook de reden waarom ik "graag nakijken" aanvink, ik ben me bewust van het feit dat ik als "newbe" veel fouten ga maken.
Ik zal JOSM en de handleiding eens gaan bekijken. -
Comment from eggie
Dag JHvW.. bedankt in ieder geval voor het alsnog reageren. Lees je goed in. Op het forum ben je ook van harte welkom. Daar zit ook de knowhow waar je je vragen kwijt kunt. Jezelf voorstellen kan onder het draadje welkom.
Een aantal zaken heb ik al gecorrigeerd.
Schroom niet iets te vragen.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Tijdens het mappen zie je berichten binnen komen die per PB zijn verstuurd. Gezien de opmerkingen op de changesets is het van belang om je mailbox goed in de gaten te houden.
MVG -
Comment from JHvW
Alles is nieuw, dus ik moet nog aan veel dingen wennen. Ik zal trachten wat langzamer veranderingen aan te brengen, dan leer ik sneller en is het ook voor andere editors minder werk.
-
Comment from JHvW
Een andere editor heeft me inmiddels op PB berichten gewezen. Ik sluit meestal mijn browser en email cliënt na gebruik. Ze dringen iets te vaak mijn leven binnen.
-
Comment from eggie
:)
-
Comment from JHvW
Ik heb nog eens een keer gekeken naar de veranderingen. Kon het toch niet nalaten om nog wat afvalcontainers in te tekenen. Deze zijn vanaf de weg goed te zien en zijn in mijn beleving nuttig als rientatiepunten maar of ze echt belangrijk zijn..... Wat wel echt belangrijk is, is dat iemand heeft aangegeven dat de Goudsesingel voor een deel eenrichtingsverkeer is. Dat is misschien wenselijk maar dat is op dit moment nog zeker niet zo.
-
Comment from eggie
Gewoon aanpassen en oneway=yes verwijderen. Bij het noordelijk deel en al die zijstraten graag checken of (brom)fietsers zijn uitgezonderd. Dan er bij taggen:
oneway:bicycle=no
en
oneway:moped=no -
Comment from JHvW
Ik ga dit nakijken in de gebruiksaanwijzing (heb ik sowieso wat aan) kan het namelijk niet vinden bij de tags. Zag dat de Dahliastraat als twee richting verkeer straat staat aangegeven, dat is echter niet zo. Kijk maar even naar deze straten, er zit een ritme in rijrichting. Overigens staan een aantal vuilnisbakken (je moet zelf je huisvuil wegbrengen, iets waar grof misbruik van gemaakt wordt) aangegeven als recycle punten, is dit relevant?
-
Comment from eggie
klopt... zit niet bij de presets. Is dus weer ge-ent op de Nederlandse situatie met soms brommers uitgezonderd.. soms niet.
In je presets staat waarschijnlijk cycleway=opposite. Dat werkt ook.. alleen we hebben afgesproken de nieuwe tags te gebruiken.
Wanneer je links in iD klikt op +alle tags. Dan kun je zelf regels toevoegen en dus oneway:bicycle=no e.d kwijt.
Ways (15)
- 546428192, v1
- 546428193, v1
- 546428194, v1
- 546428195, v1
- 546428196, v1
- 546428197, v1
- 546428198, v1
- 546428199, v1
- 546428200, v1
- 546428201, v1
- 546426370, v2
- van Hogendorplaan (7536644), v6
- 493117440, v2
- van Hogendorplaan (7536612), v8
- 362109879, v3
Nodes (1-20 of 25)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |