Changeset: 54756372
Naam Watersport Vereniging toegevoegd
Closed by JHvW
Tags
changesets_count | 58 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | navigation;point;area;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Digne
Ik zou hier nog een beschrijving van het object bij toevoegen. Iets als club=sport en sport=water_sports.
-
Comment from JHvW
Dat ben ik met je eens. Echter vindt ik dit object lastig. Het gebouw is het hebouw van de WSV. Maar het terrein is veel groter. Nu is mijn vraag of het niet beter is het hele terrein in te tekenen en dat de naam van de vereniging te geven, inclusief onderverdelingen.
-
Comment from Digne
Ja dat is moeilijk. Een tag met leisure=sports_centre erom heen zou ook kunnen (zoals de clubs langs de A20).
-
Comment from JHvW
Ik zal eens nadenken hoe dit mogelijk is en of ik dat kan. Wacht eerst even wat andere reacties af. Kan helaas maar een ding tegelijk.
-
Comment from Digne
Neem je tijd hoor. ;)
Er zullen er genoeg zijn met een andere mening. Als er iets is dat ik op vele manieren getagd zie worden, zijn het wel sportverenigingen...
-
Comment from JHvW
Eigenlijk ben ik van plan het in kleine stapjes te doen. Ik ben nu met mijn GPS en digitale camera aan het kijken of ik kan photomappen. Dan wil ik eigenlijk beginnen met de belangrijkste fouten te verwijderen (en die zijn er) om vervolgens in kleine stapjes de ontbrekende gegevens in te vullen. Naar ik verwacht zal ik wel het nodige commentaar krijgen maar ik ben van mening dat ik daar alleen maar van kan leren.
-
Comment from Digne
Met het mappen met GPS heb ik nul ervaring, dus daarmee ben je van mij af. ;)
Ik lees trouwens net het commentaar van eggie over de tennisclub in het zuiden. Normaal gesproken zou ik het ook afraden om de clubnaam als gebied te gebruiken, maar de naam als punt op het terrein toe te voegen. In dit geval zie ik dat ze refereren naar de haven als de clubnaam. Dus het is een beetje een uitzonderlijk geval.
-
Comment from JHvW
In de Wikipedia is eenduidigheid van wezenlijk belang, ook al is het misschien niet helemaal juist, als iedereen maar hetzelfde doet. Ik zal de tennisclub wel veranderen.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |