Changeset: 55187609
viaduct above underpass
Closed by jajdnl
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Deze edits zijn goed. Wie mogen allemaal over dat fietspad.
Dan kun je het verder aanpassen.
Hier de tags voor fietspaden in Nederland.
G11: mofa=yes, moped=no, traffic_sign=NL:G11G12a: moped=designated, mofa=designated, traffic_sign=NL:G12a
G13: moped=no, mofa=no, traffic_sign=NL:G13
Graag reactie -
Comment from alphensebezorger
Je maakt hier zo te zien een stukje brug in de Rijksstraatweg. Maar de weg in aanleg waar die brug overheen loopt, is door eggie al als tunnel aangeduid. Dat lijkt me dubbelop. Soms is het moeilijk kiezen tussen brug of tunnel, maar allebei is niet de bedoeling. Ik ken de (geplande) situatie daar niet, wordt er een aquaduct of tunnel aangelegd?
-
Comment from eggie
Zelf vind ik het meer een tunnelbak. Het loopt onder de dijk door hier en echt naar beneden. . Dus dat viaduct heb ik voorlopig weggehaald. ..
Zal binnenkort wel eens weer kijken, want dat water was toen nog afgedamd met damwanden. -
Comment from alphensebezorger
Waarom zo’n haast om de toevoeging van een nieuwe mapper te verwijderen, eggie? Je mag hem wel iets meer dan een uur gunnen om te reageren op mijn commentaar. Als je bijdrage als beginner zo snel verwijderd wordt, stimuleert dat niet echt om verder bij te dragen aan OSM.
Lees de wiki-pagina key:tunnel nog eens door, is de nieuwe weg lang genoeg overdekt om als tunnel te worden gezien? Ik vermoed (zonder lokale kennis) dat taggen als “brug” op z’n minst een verdedigbare keuze is. Reden te meer om eerst te overleggen, dan pas te taggen.
-
Comment from eggie
Ik heb 16 dagen geleden al een overlegpoging gewaagd, maar nog geen reactie ontvangen. Ook niet middels PB.
Die "tunnels" zijn altijd lastig. Je rijdt hier over de dijk. Die is nog intact. De "tunnel" is een bak die ik gedeeltelijk met cutting=yes heb getagd.
Verder was er bij de andere changeset nogal wat schade. Die laat ik niet zo liggen.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=55187858
Ook hier nog geen reactie ontvangen.
Maar dat viaduct had ik ook even kunnen laten rusten. Ik ben hier overigens lokale mapper. -
Comment from eggie
... maar jajdnl is uiteraard van harte uitgenodigd om hier te reageren en beginnersfouten worden niemand kwalijk genomen.
-
Comment from eggie
viaduct ligt weer terug..
- Comment from eggie
-
Comment from alphensebezorger
Als ik de wiki lees en de foto bekijk, zou ik geneigd zijn dit te taggen als een brug (over een verdiept aangelegde weg). De nieuwe weg zou dan alleen een cutting=yes verdienen, geen layer=-1 of tunnel=yes tag. Hoe kruist de nieuwe weg het water trouwens? Gaat de weg onder het water door (tunnel/aquaduct), eroverheen (brug/duiker). Of is er gewoon een dam aangelegd?
-
Comment from eggie
Dat water lag onder aan de dijk en is al een poos weg. Het was afgedamd. Een nieuwe mapper Peter had gevraagd om het af te mogen maken, en toen heb ik me er even niet meer mee bemoeid.
Zodra ik er langskom maak ik het af. M'n handen jeuken.
De rotonde bij de Spoorlaan is nog lang niet klaar. Het is de nieuwe toevoerweg naar de Greenery.
Ways (4)
- Rijksstraatweg (551064517), v1
- Rijksstraatweg (551064518), v1
- 525995842, v3
- Rijksstraatweg (73519840), v12
Relations (5)
- Waal en Devel route (3374565), v36
- Bus 92 Rotterdam Zuidplein - Dordrecht Centraal Station (359059), v199
- Bus 92 Dordrecht Centraal Station - Rotterdam Zuidplein (417991), v179
- 1854922, v9
- Snelfietsroute Rotterdam – Dordrecht (3972093), v55
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |