Changeset: 55273688
Industrieterrein bedrijven
Closed by Koekjebakker
Tags
changesets_count | 4 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Captain_Spork
Hallo Koekjesbakker,
Je hebt hier een landuse=industrial gemapt. Lijkt me op zich goed (heb hier zelf nog weinig ervaring mee dus ik vraag even een wat meer ervaren mapper om assistentie).
Ik zie dat je tevens een landuse=grass hebt omgezet in een building=yes. Is daar werkelijk een gebouw?
Volgens de website van het kadaster namelijk niet. Zie https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?geometry.x=196029.26928187&geometry.y=578028.90074424&zoomlevel=6&objectId=0737100000019078&detailsObjectId=0737010000014564Nu kan het zijn dat de gemeente niet bij is met het bijwerken van BAG maar ik heb eerlijk gezegd mijn twijfels.
Doorgaans worden nieuwe gebouwen geïmporteerd in OSM vanuit de BAG. Hier kun je een verzoek voor indienen op het forum. Zie https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=52973
Heeft in dit geval echter geen zin aangezien het gebouw niet in BAG staat.
Graag reactie.
Vriendelijke groet,
Mark -
Comment from eggie
Een landuse=Industrial hoort net als een landuse = residential los te liggen. Nu zit het vlak aan de wegen vast en kan ellende geven bij verschuiven.
-
Comment from eggie
Koekjebakker..De landuse=Industrial was al aanwezig en je hebt er nu zelf nog een landuse Industrial er overheen gelegd. Die heb ik verwijderd.
De landuse =residential lopt er ok overheen en dat zou niet moeten. Die moet worden aangepast. let wel op.. als die ook aan wegen vastzit dan krijg je vreemde effecten bij verschuiven. -
Comment from Captain_Spork
Na overleg met eggie de landuse=residential naar boven verschoven. Zie changeset https://www.openstreetmap.org/changeset/55277233
-
Comment from eggie
het ingetekende pand heeft als source 3dshapes en was een grasveld. Er kan natuurlijk altijd zijn gebouwd.??
-
Comment from AndriesWijma
Deze mapper heeft zo te zien het buitengedeelte van een indoor- en outdoorpark willen aangeven: https://www.aventoer.nl. Ik ben er nooit geweest maar kan wel een survey doen.
-
Comment from AndriesWijma
Ik heb vandaag een survey gedaan om de situatie zoals zichtbaar op GSV te bevestigen. Het in- en outdoorpark heb ik aangegeven als gebied met tourism=theme_park en daarbinnen een gebied landuse=recreation_ground en sport=climbing_adventure. Verder access=customers.
-
Comment from Captain_Spork
Ha Andries,
Top! Dan is het nu weer helemaal in orde.
Groeten,
Mark
Ways (2)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |