Loading...
Changeset: 55331772
Dit is ingang en een uitgang. is dit zo goed benoemd met de tags. Probeer de link fouten bij te werken. http://osmose.openstreetmap.fr/en/map/#zoom=14&lat=52.031&lon=5.08654&layer=Mapnik&overlays=FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFT&item=xxxx&level=1%2C2&tags=&fixable=
Closed by mapgein
Tags
changesets_count | 40 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
hashtags | #zoom |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Digne
Ik denk dat je dit inderdaad prima zo kan mappen, maar dat een tool als osmose of keepright het nog steeds beschouwt als onverbonden lijn. Je zou de paden in het doolhof kunnen verbinden met met de paden in het parkje, of gewoon de error negeren.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |