Changeset: 55334246
Dingen veranderd naar aanleiding van Feedback:* namen veranderd, stukken verwijderd en aangepas stuk park toegevoegd
Closed by stanleur
Tags
changesets_count | 5 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Captain_Spork
Ha die Stan,
We zijn er bijna.
De tag sport=cycling;bycicle klopt denk ik niet. Denk dat je bycicle eraf moet halen want ik zie hem zo snel niet staan bij de bekende sport tags (als hij al zou bestaan zou het bicycle moeten zijn). sport=cycling is voldoende.Verder heb je nog sport=Sportclimbing. Dit moet sport=climbing zijn.
Die natural=wood heb je nu verwijderd maar had je ook mogen aanpassen naar landuse=forest.
Dit was je edit: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=55334246
Alle begin is moeilijk maar als je wat vaker mapt zul je er snel meer handigheid in krijgen :).
Succes met aanpassen!
Groeten,
Mark -
Comment from Martin Borsje
Kan iemand ook nagaan en zonodig wijzigen of iedere individuele waterplas de naam IJzeren Man krijgt, of is het - denk ik - het gebied?
-
Comment from Captain_Spork
Volgens wikipedia is Ijzeren man de benaming van baggermachines die zijn gebruikt bij het uitgraven van plassen en meren t.b.v. de zandwinning. Gevolg daarvan is dat er veel plassen in Nederland die naam dragen. Zie https://nl.wikipedia.org/wiki/IJzeren_Man
Of het park gebied dan ook zo heet durf ik niet te zeggen. Ik ben niet bekend in Geldrop :). Misschien dat Stan daar een uitspraak over kan doen.
-
Comment from eggie
Wat in ieder geval niet goed is..is het feit dat er twee parken over elkaar heen liggen. Eén genaam IJzereman en één IJzeren man. Wie haalt die duplicate met foute naam weg?
-
Comment from eggie
grrr.. genaamd..
-
Comment from eggie
Duplicate verwijderd en overgebleven park veranderd in De IJzeren Man
-
Comment from Captain_Spork
Ha eggie,
Goed dat je nog even meegekeken hebt. Ik had het niet goed gezien in archavi. Dacht dat Stan alleen de naam had aangepast maar kennelijk had hij dus een hele nieuwe leisure=park polygon getekend.
Bedankt in ieder geval!
Groeten,
Mark -
Comment from stanleur
Net nog even gecontroleerd inderdaad IJzeren Man. excuus voor de duplicatie had de oude niet meer gezien dacht dat deze weg was ivm. voorgaande fout.
Groeten, Stan
Ways (7)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |