Changeset: 55351306
Tracks are not connected, there's a channel in between.
Closed by ArthurvD
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | http://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Wat nu wel vervelend is dat er net een routerelatie liep over dat pad naar het knooppunt rwn_ref 78.
Hoe loopt de wandelroute dan in het echt?
Graag reactie -
Comment from ArthurvD
De wandelroute loopt over het kavel pal ernaast, rechts naast de sloot. Klopt ook met de bordjes aldaar. De sloot is te breed om over te springen, dus wij moesten het hele stuk teruglopen ;-)
Hoe had ik zelf kunnen zien dat deze way onderdeel van een wandelroute in OSM is?
En hoe had ik dat zelf in dezelfde change netjes mee aan kunnen passen? -
Comment from eggie
Ha fijn dat je reageert,
Je werkt met editor iD.. op zich al een ramp. Geen idee of je daar de relaties kan zien. In potlatch2 zie je ze lopen als kleurtjes. Zou je in iD toch ook moeten zien? Zo eens uittesten. Zelf er iets aan veranderen is specialistenwerk en kan niet met iD en potlatch2, want dan raakt de volgorde in de war. Ik heb de persoon die zich bezighoudt met deze route een bericht gestuurd.
Het is wel aan te passen met editor JOSM, maar alleen als je ervaren bent.
Wanneer ik niets hoor dan pas ik het zelf wel aan. Bedankt voor je reactie.. Eggie -
Comment from eggie
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=680476#p680476
Even kijken wie het oppikt.... -
Comment from vindert
Ik wil hier gerust even naar kijken.
Als ik het goed begrijp is dit de juiste weg? https://www.openstreetmap.org/way/321688434
De PDOK OpenTopo en PDOK 25 zijn ook niet helemaal eenduidig., vandaar deze vraag. Het zij-slootje halverwege staat niet op de luchtfoto maar wel op de OpenTopo kaart. Is dit slootje er nog? -
Comment from ArthurvD
Hallo vindert, bedankt.
Dat is inderdaad de juiste weg, en het zijslootje is er niet meer.
Hier kun je de (kaarsrechte) route zien die ik gelopen heb op dat stuk:
https://www.strava.com/activities/1352454008 -
Comment from vindert
De route relaties zijn weer gemaakt:
https://hiking.waymarkedtrails.org/#main?map=16.290107706513005!51.9938!4.7727 -
Comment from Leo Slager
En om de vraag van Arthur te beantwoorden: In de ditor iD kun je dat alleen zien als je de weg selecteert. Onder de tags is dan een hoofdstukje met de relaties te raadplegen. Maar zoals gezegd met iD kun je de relatie wel weer aanbrengen, maar de route is dan altijd onderbroken en moet dan (bij voorkeur) met JOSM worden hersteld. En zelfs dat is dan niet zo makkelijk.
-
Comment from eggie
'k Heb nog even noexit=yes toegevoegd aan het doodlopende stuk.
Eind goed al goed. :) -
Comment from ArthurvD
Mooi, bedankt allemaal :)
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |