Changeset: 55447658
Maps.me was unable to use this way for pedestrians, it seemed exclusively accessible for bicycles, which is too restrictive. Pedestrians are also allowed to uuse this way.
Closed by Z626470
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Wonderlijk. .. Dan zouden we exclusief voor maps.me moeten taggen. Zal dit item op het forum van OSM zetten, want het is niet gebruikelijk om foot=yes op fietspaden te zetten.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12 -
Comment from eggie
Is item in dit draadje https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=61037
-
Comment from Z626470
Hartelijk dank voor alle toelichting, ik ga het bestuderen!
-
Comment from Z626470
Ik heb trouwens niet gecontroleerd of routeplanning in bv. Navmii wel de voetgangers toestaat deze ways te gebruiken. Dus dat exclusief voor maps.me taggen nodig is kan ik (nog) niet bevestigen.
Als dit zo zou blijken te zijn is dat idd. wel een forumdiscussie waard. Maar ook als Navmii hetzelfde blijkt te redeneren als maps.me is een discussie vast wel nuttig ;-)
En checked, Navmii staat gebruik van deze ways wel toe aan voetgangers.
Hmmmm :-( -
Comment from Z626470
Het zal komen doordat Navmii enkel auto en voetganger onderkent als transport-methode, en maps.me ook fietsers ondersteunt.
Schijnbaar, aan de kaart-weergave te zien, maakt Navmii simpelweg geen onderscheid tussen fiets- en voetpaden, ze worden eender weergegeven.
Maps.me dient dat onderscheid natuurlijk wel te maken, en zal dan noodgedwongen over het impliciete gebruik van fietspaden door voetgangers aannames doen die wel eens verkeerd kunnen uitpakken.
Aannames, a.k.a. defaults, blijven altijd foutgevoelig... -
Comment from eggie
Oke... duidelijk... bedankt voor je reactie.
-
Comment from eggie
Eén forumlid heeft mapsme uitgetest. Het routeert gewoon (enkele keer anders) voor voetgangers.
-
Comment from Zverik
Z626470, hi. I am one of maps.me developers. I've just examined how our routing profiles work, and turns out, maps.me was using this cycleway for pedestrian routing even before your edit. What issue were you trying to fix? Was it a part of a larger route?
See https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=681222#p681222 for a screenshot and details.
Ilya
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |