Changeset: 55474127
Nie było tych ulic ani nazwy pomniku
Closed by xTheDarkReaperx
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;area |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Cześć. Witaj w OSM! Klasyfikacja drogi którą użyłeś jest do poprawy.
https://www.openstreetmap.org/way/553340789
highway=trunk_link to zjazd z drogi ekspresowej!
Tak samo, ja bym użył po prostu highway=residential jako dojazdu do Zgłobickiej 41A, ew. dodał jaka jest nawierzchnia. highway=track to droga polna, duża część nawigacji ze zrozumiałych powodów je omija.
Do przeczytania: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pl:Key:highway?uselang=pl
W każdym razie: Dzięki za to, że chcesz razem z nami ulepszać mapę. Jeśli masz pytania, śmiało pisz do mnie albo na polskim forum: https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=23
Ways (4)
Nodes (14)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |