Changeset: 55495445
Merged house numbers 2-63, which share their entrance, and moved them to the location of that entrance. Placed nr 1 at the correct location and added name and leisure tag (escape room)
Closed by HermanHiddema
Tags
changesets_count | 8 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste Herman Hiddema,
Zo is echt een adres niet meer te vinden in OSM. Volgens mij werkt dit niet. De adresnode zijn geïmporteerd vanuit het kadaster. Je hebt ze allemaal verwijderd.
Wel kun je alle adresnodes op een hoopje leggen bij de ingang. Dat is geen probleem. -
Comment from eggie
Een adres wordt overigens wel gevonden. Ik overleg even met de BAG importeurs of dit problemen gaat geven bij bv een update vanuit de BAG.
-
Comment from HermanHiddema
Ah, dat wist ik niet. Als ik twee adressen op dezelfde plek drop, voegt hij ze automatisch samen met puntkomma's ertussen. Zal dus net zo'n grid moeten bouwen als er nu al is, dan :-/
-
Comment from eggie
Wonderlijk... Dat zal de eigenschap van editor iD zijn. Die bevat soort ingebouwde lijm. Wanneer je potlatch2 gebruikt zullen ze niet plakken. Ik wacht even af wat de BAG-jongens zeggen. Ik kan de changeset dan evt. terugdraaien.
Even wachten...
-
Comment from eggie
Draadje https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=681166#p681166
Op het forum ben je overigens ook van harte welkom.
Ik draai de changeset terug. Wanneer je de adressen wil stapelen bij de ingang dat graag potlatch2 (plakt niet) gebruiken of JOSM.
Mocht er nog iets anders uitkomen kan ik altijd mijn eigen changeset nog terugdraaien. -
Comment from eggie
reverted by Wijzigingenset #55498160
-
Comment from arvdk
Als je wil aangeven waar de ingang is, kan je dat ook gewoon mappen met 'entrance'. (https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:entrance) Het uitlijnen op raster gaat heel makkelijk met JOSM. (shift + B). Ik gebruik die functie altijd om juist de adressen netjes uit elkaar te leggen, zodat ze zichtbaar worden op de kaart :) (Alleen binnen het gebouw waar ze bij horen, en als ze duidelijk nog niet op een specifieke plek liggen.)
Wat ik me nog wel afvraag: waarom wilde je de nodes bij de ingang leggen?
- Escape Hunt (4364223429), v2
- 4364224183, v2
4364224134, v24364224161, v24364224305, v24364224327, v24364223453, v24364223431, v24364224393, v24364224071, v24364224049, v24364223475, v24364223997, v24364224019, v24364223247, v24364223268, v24364224090, v24364224110, v24364224122, v24364224136, v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |