Changeset: 55528044
ik heb deze getekend omdat er op de OMS kaarten dit fietspad niet getekend is en daarom geen routes mee kan maken
Closed by pcloe
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from Digne
Ik heb een welkomsbericht als privébericht gestuurd.
-
Comment from Digne
Hallo pcloe,
Ik had nog even naar de verandering gekeken. Ik heb twee punten:
Ten eerste, een deel van het pad miste, maar een groot deel was al ingetekend als kaart. Probeer niet een weg over een andere weg heen te tekenen, maar juist verbindingen te maken tussen bestaande wegen.
Ten tweede hoef je niet het toelaten van het gebruik voor elke categorie in te vullen. Voor een fietspad zijn er al standaardwaarden, die meestal wel kloppen.
Ik heb wat aanpassingen gemaakt zodat het naar mijn inschatting allemaal klopt.
Ways (2)
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |