Changeset: 55534003
Dit is een nieuwe parallelweg, die al in gebruik is naast de Nieuwe N18
Closed by JanKW
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.5.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OSM per PB verstuurd
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Welkom_op_OSM -
Comment from eggie
Dit zal niet routeren aan de zuidkant, want daar zit de weg nu vastgeplakt op de marthuizerweg.. Dat zal ik even losmaken. Wat is je bron van dit tracé want er loopt ook al een parallelweg onder construction langs de N18. Wat houdt deze weg dan in? Graag reactie. De knoop haal ik er nog even uit aan de zuidzijde. Hoe het echt loopt is dan aan jou.
-
Comment from eggie
Hoe passeert de nieuwe weg de Slinge? Is daar dan niet een brug?
-
Comment from Commodoortje
bron:
De brug over de Slinge is nu gereed voor gebruik. Begin december kan daardoor de nieuwe parallelweg tussen de Vredenseweg en Marhulzenweg in Groenlo open voor het verkeer.
.
https://www.rijkswaterstaat.nl/over-ons/nieuws/nieuwsarchief/p2017/11/nieuwe-fase-aanleg-nieuwe-twenteroute-tussen-groenlo-enschede.aspx -
Comment from JanKW
Hallo Eggie,
De nieuwe parallelweg "Maasvonder" sluit aan op de bestaande Marhulzen weg aan die zijde van de weg. De kruising van de Marhulzenweg met N18 bestaat niet meer. Verkeer van de Marhulzenweg aan de oostzijde van de N18 moet nu over de nieuwe parallelweg . De bron zijn mijn eigen ogen en ook, zoals Commodoortje aangeeft, Rijkswaterstaat.
De weg onder construction is de nieuwe N18, die op deze plek af gaat wijken van huidige trace. De nieuwe weg passeert de Slinge via een brug, hier liggen nu 3 bruggen naast elkaar. De Slinge is ook verlegt om de bruggen haaks over de nieuwe weg te kunnen leggen. Ik zie dat er voor de nieuwe weg al veel is gewijzigd, echter deze weg, die al in gebruik is, was nog niet opgenomen. -
Comment from eggie
oke.. bedankt voor je reactie. Dat betekent dat die hele kruising moet worden aangepakt. Ga je dit zelf doen? Dan kunnen wij evt. wel helpen.
-
Comment from eggie
Hier nog wat info op de "opmerking" die was geplaatst. http://www.openstreetmap.org/note/1271466
-
Comment from JanKW
Kruising is er uit gehaald met de Marhulzenweg en N18
-
Comment from eggie
Oke.. Nu zie ik nog een way zonder tag naar het boerenbedrijf. Ook is de fietsroute onderbroken. Kun je niet meer met de fiets bij de oversteek komen?
-
Comment from eggie
De nieuwe weg maak ik highway unclassified
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |