Changeset: 55603437
fiets wandelroutes hersteld
Closed by eggie
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13265 nl) |
---|---|
source | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
Discussion
-
Comment from oosterhagen
Beste Eggie,
ik heb er nog eens naar gekeken maar waarschijnlijk zie ik iets over het hoofd. Vorige dit die ik maakt deed ik simpelweg door nodes te verlengen en aan te sluiten op de lokale weg. Hoe kan het dan zijn dat de routes onderbroken worden? -
Comment from eggie
Dag Oosterhagen. Geen idee..., maar ik neem je niks kwalijk hoor. Er ontbrak nu een stukje route tussen de oude en de nieuwe aansluiting. Met editor iD is het allemaal lastig te zien. In editor potlatch2 en JOSM zie je de gekleurde routes. De wandelroute is ook niet geheel compleet, want die stopt aan het eind van het fietspad.
Voor de fietsroutes heb ik Dick vd Hooven ingeseind. Hij is de fietsroutemapper van Nederland.
Komt dat verdwenen fietspad weer terug, want daar liepen dus ook routes?
Op de fietslayer kun je dat nog zien.
http://www.openstreetmap.org/#map=17/52.97042/5.90553&layers=C
Routes zijn belangrijk, want bij sommige kaarten kun je de gps zo instellen dat hij alleen routes gaat volgen.
Bedank voor je reactie. -
Comment from oosterhagen
Hoi Eggie,
ik heb er nog eens naar gekeken. En de fietsroutekaart klopt nu dus idd niet meer. Ik heb gekeken of ik dat kan wijzigen maar in ID kan ik het niet aanpassen en Potlach berust op Flash en is voor mij dus niet echt handig (en daarnaast raak ik daar de weg in kwijt. Kan liggen aan het feit dat ik in een VM zat te werken maar het is echt heel erg traaaag).Dus, aan jou en Dick de schone taak om het een en ander in gerede te brengen.
Ter info, de wethouder van de gem. Heerenveen heeft op 14 december het nieuwe fietspad geopend wat nu aan de westzijde van de Leeuwarderstraatweg loopt. Dat is een twee-richtings fietspad, enkelzijdig langs de autobanen. Het voormalige fietspad aan de oostzijde is komen te vervallen. Er is dus nu geen sprak meer van een gescheiden rouet voor N-Z en Z-N verkeer.
Het nieuwe fietspad is van beton (gestort, dilletatie om de ca 20m) en is 3m breed. Nog geen midden-aanduiding.Na opening is er een bord geplaatst op de Viaductweg om daarmee het fietsen langs deze weg te verbieden.
-
Comment from eggie
Dag Oosterhagen,
Bedankt voor alle info. 'k Denk dat het wel goed gaat komen. :)
Ways (3)
Nodes (4)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |