Loading...
Changeset: 55715955
Usunąłem nazwę Osiedle Hanki Sawickiej. Nazwa nie jest używana. Nie znajduje się też w oficjalnych dokumentach. W związku z tym nie powinno jej być na mapie.
Closed by Paweł_Toruń
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.6.0 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from maraf24
Cześć.
Zamiast usuwać lepiej było wyłączyć, tj. zmienić rodzaj obiektu. W ten sposób w przyszłości będzie informacja, że nazwa jest już była.
A sama nazwa pochodzi z PRNG, jak najbardziej oficjalnego miejsca, z tym że często mocno nieaktualnego.
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |