Loading...
Changeset: 56039782
Changed outlines of buildings
Closed by OsterForever
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from RicoElectrico
Cześć. Zauważ, że budynek po Twojej edycji jest krzywy - nie ma kątów prostych. Edytor iD którego używasz ma funkcję prostowania kątów do 90 stopni - klawisz S albo menu pod prawym klawiszem myszy na budynku.
Bardzo polecam przejście samouczka w edytorze, bo tam to jest opisane.
W każdym razie - życzę miłego edytowania, jeśli masz jakieś problemy to postaram się pomóc. Możesz poćwiczyć rysowanie budynków trochę na północ - bo tam jakimś cudem ich jeszcze nie ma ;)
Ways (1)
Nodes (13)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |