Changeset: 56421424
F35 Fietssnelweg updates
Closed by Philip711
Tags
changesets_count | 9 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from dvdhoven
Even voor de goede orde.
In Nederland mogen voetgangers wettelijk gebruik maken van fietspaden. Een tag foot=no hoort dan ook niet op een fietspad thuis. Ik heb foot=no op foot=yes gezet.
En over het stuk opgeheven spoorlijn loopt wandelnetwerk. Ook daar hoort foot=no niet thuis. Heb ik ook in foot=yes aangepast. Wandelaars kunnen makkelijk naast het tracé lopen
Ga je alsjeblieft eerst eens verdiepen in een en ander ipv als een wilde aan het taggen te slaan en van alles kapot te maken
Zeer ervaren mappers hebben zich met de F35 bezig gehouden en dan kom jij als groentje die het licht gezien heeft en het allemaal wel even zal verbeteren.
Verslechteren zul je bedoelen.Groeten,
Dick van den Hoven -
Comment from eggie
Philip.. parkedits op deze manier liggen onder een vergrootglas.. dit wegens de massale vernieling van de kaart door zgn pokemon edits.
Niet simpelweg iets omzetten in een park.
Je verwijdert de details en vervangt deze door een transparant.
Een park is een (uitgestrekt) terrein, omvattende stukken grasveld, bos en bosschages, vijvers, paden etc. Het is een soort deken over al het andere heen. Bovendien heeft het meestal een naam.
Leisure=park is de functie en die moet je los zien van wat je ziet de landuse. Je edits zullen worden teruggezet.
Hier een voorbeeld van een park met landuse en een losse cover leisure= park er helemaal los overheen. http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.80552/4.66665Dit was je edit . Ik haal het park weer weg, want je verwijderde de landuse. Dus wat je ziet. Je kunt het park wel mappen door een losse cover (transparant) Leisure park over het gebeid te leggen.
-
Comment from eggie
landsue 3dshapes hersteld en losse cover met Leisure=park toegevoegd.
Graag reactie -
Comment from eggie
Lees je svp goed in. Zie welkomstmail. dan weet je wat er van startende mappers wordt verwacht. Verander niet te veel in het begin en zeker geen edits van andere mappers. Het zou zomaar wel goed getagd kunnen zijn. Stuur een berichtje naar de voorgaande mapper met je plannen. Bv naar Jeroen Wegdam (die de spoorlijnen in Nederland onderhoudt..) waarom je vindt dat de spoorlijn beter weg kan. OSM is nu eenmaal een gezamenlijk project.
Begin het liefst met toevoegingen die er nog niet zijn. Bv een paadje dat niet op de kaart staat of straatmeubilair.
Laat je zeker ook niet afschrikken door ons commentaar. De uitnodiging voor het forum geldt nog steeds.
Ways (3)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |