Changeset: 56469125
Part of HTC was not categorized, the area is a park to walk through during lunch breaks.
Closed by Reneus
Tags
changesets_count | 6 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
Leisure park is geen vervanging van landuse zoals grass en forest of natural tree . Het gaat er juist om de landuse in te vullen.
-
Comment from eggie
Je plakt het park aan de wegen vast. Dat geeft later problemen. Ik pas het aan. Graag reactie, want deze manier van mappen geeft schade aan de kaart.
-
Comment from eggie
De wegen losgemaakt van de parkedit en wat landuse toegevoegd als voorbeeld.
-
Comment from Reneus
Moet het de area die ik had toegevoegd niet weg? het grote vlak perk, leisure grass? Je hebt nu ook vlakken tussen de wegen toegevoegd, Is dit wat ik eigenlijk had moeten doen, in plaats van het 'hele' gebied 'over' de wegen te definieren?
-
Comment from eggie
Oke.. ik weet het weer. Je had een Leisure=park toegevoegd en aan de wegen geplakt. dat had ik losgemaakt.
Leisure=park is alleen maar de functie van een gebied. Het is een lichtgroene transparant toevallig op deze kaart.
Wat ontbrak is wat je ziet. dat is de landuse. Dus landuse=grass.
Die paden zie je nu groen, maar dat komt omdat daar niets getagd is. het is gewoon de doorschijning van het grote vlak Leisure=park.
Evt. zou er nog een naam op kunnen.
Eigenlijk map ik zo'n klein stukje niet als Leisure park, maar alleen echte grote parken. Jouw beslissing of je het een park vindt. Beetje twijfelgeval. :)
Hier een voorbeeld van een echt park.
. http://www.openstreetmap.org/#map=18/51.80552/4.66665 -
Comment from Reneus
Ok, ik begrijp het. Dat moet ik eigenlijk het park hier weghalen, en alleen maar (zoals jij gedaan hebt, voor mij voor de toekomst) area van het type grass met de tag key landuse en tag value grass toevoegen tussen de wandelpaden?
-
Comment from eggie
Nee.. niets toevoegen. het is zo goed getagd.
de layer Leisure=park staat los van de landuse. Het is goed zo...
Welke kleur de lege ruimte krijgen tussen de paden bepaalt de rendere (kaartenmaker)
Bij de www.openfietsmap.nl wordt alle groen wat geen tag heeft. Daar zie je de lege ruimte niet.Je kunt de ruimte ook opvullen met vlakken. Dat zie je wel in winkelgebieden.
Dat doe je met highway=pedestrian, area=yes.https://www.openstreetmap.org/#map=19/51.81525/4.68194
Zie voorbeeld. Dan gebruik je voor de paden weer highway=pedestrian om de boel beter te laten routeren. De vlakken routeren ook, maar alleen langs de randen. -
Comment from eggie
... Ahh nu snap ik wat jij bedoelt. Ja .. eigenlijk andersom. Je vult de landuse in... of die is er al. en legt een losse cover Leisure=park er overheen. Nu heb ik het andersom gedaan.
Landuse kun je altijd tekenen.. of het een park is of een sportterrein.. Leisure=sports_centre of een industriegebied. De functie ligt er als transparant (met kleurtje) overheen.
De verhouding van wat bovenop rendert ligt aan de verhouding tussen de verschillende vlakken. Het kan ook verkeerd uitpakken. landuse=residential (transparant) overruled soms de landuse = grass. Dan wordt het schipperen. :)
De kaartenmaker van de afgeleide kaarten bepaalt dat.
Er zijn allerlei toepassingen. Van buienradar tot de openseamap. Elke kaart laat het anders zien.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |