Changeset: 56474445
Naam toegewezen door de gemeente Schiedam.
Closed by Jappie
Tags
created_by | Go Map!! 1.4 |
---|
Discussion
-
Comment from Allroads
Way
https://www.openstreetmap.org/way/491213172
Wat wil je daar mee?
highway=services?en dan nieuwe weg intekenen?
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=56489665Is nu twee keer ingetekend.
Met niet de juiste tags. -
Comment from Jappie
Hoi,
Nadat ik gisteren de naam had aangepast verdween de weg uit mijn editor. Ik heb tot vanmiddag gewacht en nogmaals gecontroleerd waarbij nog steeds niet zichtbaar was. Daarom heb ik heb ik hem nogmaals ingetekend.Wat betreft de de tags. Ik ben/was van mening dat dit een goede tag zou zijn. Het is een service weg van Rijkswaterstaat die door fietsers en wandelaars gebruikt mag worden.
Ik had ook net een vraag hierover van allroads gekregen. Maar advies hierover is altijd welkom.
Groetjes Jaap.
-
Comment from Allroads
Het visualiseren van een lijn gebeurd op basis van de tags
als de value tag niet goed is service met een s (services) dan laat hij het niet ingekleurd zien, maar de lijn is wel in het draadmodel aanwezig. Bovenin eerste reactie staat de way. Je zal een van de twee moeten verwijden en op zijn plaats leggen.Go map 1.4 is dan het probleem, heeft niet alle mogelijkheden, wat leidt tot fouten.
Ways (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |