Changeset: 56497171
Marked DHL Express building and connected the road leading towards it to make routing possible.
Closed by Siebe Joris Jochems
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
review_requested | yes |
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
Je weg zit vastgeplakt aan het gebouw. Dat is niet gewenst. Ik zal het zo losmaken.
Gebouwen hebben zelf geen adresinfo en meestal geen naam. (Kerken bv wel)
de bedrijfsnaam hoort op de adresnode te staan.
waarschijnlijk komt het adres nu ook 2x voor in de database. Ik kijk even naar je verdere edits. -
Comment from eggie
Adresgegevens en bedrijfsnaam heb ik van het gebouw verwijderd. Bedrijfsinfo naar adresnode verplaatst. Graag reactie
-
Comment from eggie
ik pas hier ook wat aan de landuse aan, want die klopt niet meer
-
Comment from Siebe Joris Jochems
Hey, dankjewel voor de feedback en voor het welkomsbericht, ik heb het gelezen en zal hier ook in het vervolg op letten.
Zou je uit kunnen leggen wat je met landuse bedoeld? Ik ben nog niet bekend met alle mapper termen. ;) -
Comment from eggie
landuse is het grondgebruik en dan datgene wat je ziet. Dus landuse=grass, forest, scrub.
De meeste landuse is geïmporteerd vanuit de 3dshapes. Daarom staat er bij de bron source=3dshapes.
Verder heb je de landuse=residential over Breda en de landuse = Industrial over bedrijventerreinen.
Je bent vele edits veder voor het bij de meesten begint te dagen. Beginnersfouten worden je niet kwalijk genomen.
Bedankt voor je reactie. -
Comment from Siebe Joris Jochems
Bedankt voor jouw uitleg. :)
Het zal even duren voor het eea duidelijks is denk ik. Hoe het in editor iD wordt weergegeven en hoe de data er uit komt te zien en het verschil tussen commercial/industrial daar moet ik nog wat gevoel voor krijgen.
Ways (5)
- Rithmeesterpark (562523380), v1
- 562523381, v1
- Rithmeesterpark (562523382), v1
- Rithsestraat (7230143), v8
- DHL Express (473997889), v3
Nodes (1-20 of 21)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |