Changeset: 56498049
Added various local things.
Closed by Siebe Joris Jochems
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
review_requested | yes |
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Added various local things. is volkomen onduidelijk. gewoon concreet aangeven wat je doet.
footway=sidewalk hoort niet op die voetpaden. Haal je het er weer af? het is een bug in editor iD.
Nooit beginnen met access=no. Dat is het witte bord met rode rand.
highway=pedestrian wordt gebruikt voor voetgangersgebieden in winkelstraten. Dus gewoon highway=footway
Parallelvoetpaden niet taggen, mits er een groenstrook tussen ligt.
Graag reactie.. ga je zelf aan de slag>
Dit was je edit: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=56498049 -
Comment from Siebe Joris Jochems
Die changeset comment is inderdaad onduidelijk, het geeft ook aan dat er te veel in deze change zit imo. Beginnersfoutje zou ik zeggen. ;)
Over die bug in editor id, hoe kan ik dat er weer afhalen? Kan dat in editor iD of doet die dat automatisch en moet ik daar nog wat anders voor doen? (Is het evt. mogelijk om editor iD aan te passen dmv een patch aan te dragen?)
Bedankt voor de tip over "access=no" ik wist niet dat het over borden ging, today I learned. :)
Ook de highway=pedestrian tip staat genoteerd. Ik wist niet goed wat ik hier moest kiezen gezien het over een voetgangerssteegje gaat, elders (toevallig een 'winkelstraat') zag ik dat dit toegepast werd. Is het dan alsnog highway=footway?
De parallelvoetpaden liggen aan een weg maar daar ligt wel wat groen tussen. Waar ligt die grens precies?
Ik wil wat dingen uit deze changeset halen met editor iD maar dan lijkt het alsof ik een nieuwe changeset maak ipv deze aanpas, klopt dat of doe ik iets fout?Enorm bedankt voor jouw tips, tijd en geduld. ;)
-
Comment from eggie
Om met het laatste te beginnen.. geen idee. De meeste ervaren mappers zijn iD haters. Het is een kleine ramp op zich. Editor potlatch2 is makkelijker en overzichterlijker, maar is lange tijd niet meer verder ontwikkeld. Voor de forumleden geldt JOSM is de standaard editor. Wel lastig in het begin, maar wanneer je doorzet heb je er veel meer aan.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710Een groenstrook is een groenstrook.. Dus dan wel een apart voetpad.
Bij iD krijg je geen footway=sidewalk mee als je voor wandelpad kiest dacht ik.
highway=pedestrian wordt op de standaardkaart van osm veel dikker weergegeven. Hij wordt vaak ook als vlak getagd met een extra tag area=yes. Dan wordt het dus een vlak. (grijs)Mijn advies is om direct over te schakelen naar editor JOSM. Het kost je even tijd om alles goed in te stellen, maar dan heb je ook wat.
Hulp kun je krijgen op het forum. Zie link
Ways (1-20 of 21)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |