Changeset: 56533438
Herstel fouten
Closed by GerardAM
Tags
changesets_count | 38 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Dag Gerard..
Het adres komt nu 2x voor. Dat geeft verwarring. Je kunt de school ook op de adresnode taggen. Dat adres moet dus van het gebouw af. Adressen horen op de adresnodes en die is er al.
Verdere tips om aan te passen.
amenity=school is basisschool en VO
amenity=college is AOC en ROC .. dus MBO
amenity=university is
HBO en universiteit
Bij scholen wordt wel vaak de naam op het gebouw gezet, maar niet nog een keer hetadres.
Pas je het zelf aan?
Graag reactieamenity=school gebruiken
-
Comment from eggie
Die laatste regel hoort er niet bij...
Hier dus waarschijnlijk amenity=universiy
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |