Changeset: 56591369
Fietspad is geen eenrichtingsverkeer.
Closed by andre leermakers
Tags
changesets_count | 12 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Je hebt highway=cycleway weggehaald. Dus er is nu helemaal geen fietspad meer.
Het fietspad stond helemaal niet op eenrichting.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=56591369
Ik draai je edits terug, want het fietspad is nu van de kaart verdwenen.
Soms taggen we oneway=no wanneer je bang bent dat iemand er oneway van gaat maken.
wanneer je vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from eggie
reverted by changeset #56592362
Het fietspad verwijderen zal vast niet je bedoeling zijn geweest. Graag reactie.
-
Comment from andre leermakers
Het Fietspad is geen Highway fietspad. Het is een lokaal fietspad. De aanduiding Highway fietspad kan doorgaande fietsers op een verkeer been zetten. Her is geen fietspad dat behoort tot de hoofdinfrastructuur van de A2
-
Comment from eggie
Beste André. Je had het verwijderd. Het is getagd als een onverplicht fietspad. NL:G13
Het was getagd door Florijn en die woont er bijna naast.
Wat wil je dan dat er op de kaart komt.
Dit zijn de mogelijkheden om fietspaden te taggen.
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Cycleway -
Comment from eggie
Op een NL:G13 fietspad mogen alleen fietsers.. dus geen brommers, speedpedelecs en geen snorfietsen. Zo staat het ook getagd.
Highway betekent niet snelweg, maar is gewoon de key waar je de value kunt invullen. higway=path, highway=turnnng_circle , highway=footway enz.
Graag reactie -
Comment from andre leermakers
Het is de bedoeling dat het als een lokaal recreatief fietspad wordt aangeduid.
PS Ik woon er nog geen 100 meter vandaan -
Comment from andre leermakers
Oké, dan heb ik die term verkeerd geïnterpreteerd
-
Comment from eggie
Je bent gewoon op het verkeerde been gezet door dat highway=
Een G13 is al de laagste categorie. Mocht er geen bord "fietspad" G13 bord staan dan zal het als highway==path moeten worden getagd. Dat zou je nog kunnen nagaan. Zodra je highway= ..... weghaalt is er alleen maar een lege lijn.
Maar eerlijk is eerlijk je woont dichterbij dan Marius die het getagd heeft. :) - Comment from eggie
-
Comment from andre leermakers
Er staan wel verkeersborden G13. "Fietspad"
-
Comment from eggie
Dus wees gerust.. het was oorspronkelijk goed getagd.
Dit was de edit van een buurtgenoot . Die heeft het volgens de wiki getagd. http://overpass-api.de/achavi/?changeset=56583495
Even klikken op de way dan zie je de tags.
Je bent ook welkom op het forum van OSM.. Wanneer je daar een beetje rondneust wordt heel veel duidelijk.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Je zelf voorstellen kan in het draadje welkom. Inlog identiek aan OSM account.
OSM is een doolhof als je nog niet veel gemapt hebt. :)
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |