Loading...
Changeset: 56643533
Gegevens die dubbel stonden bij gebouw en adres-node. Ik heb gegevens overgezet naar de node en verwijderd uit het gebouw (zie ook topic 60071). Gegevens toegevoegd. Ook BSO toegevoegd in dit gebouw (andere ingang). Tag=kindergarten. Is er een betere tag?
Closed by pruisg
Tags
changesets_count | 20 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from arvdk
Kindergarten is prima, er is geen apparte tag voor BSO's of peuterspeelzalen o.i.d. Ik probeer altijd het adres maar één keer voor te laten komen, maar in dit geval vind ik het wel netjes staan. Je kunt nog de ingangen zelf taggen met wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:entrance
Ways (1)
Nodes (2)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |