Changeset: 56767294
Move trees to actual location.
Closed by Simon Harinck
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
Discussion
-
Comment from eggie
De name=Esdoorn heb ik er af gehaald. Er zijn maar weinig bomen die een eigen naam hebben. De naam heb ik toegevoegd als species=Acer pseudoplatanus
Zie ook: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:natural%3Dtree -
Comment from Simon Harinck
Hallo Eggie,
Het wijzigen van de weg van de Campanula in een bomenrij was inderdaad een vergissing. Ik had niet eens door dat ik dat had gewijzigd.
Ik probeer de 4e boom er bij te plaatsen.
Bij de nieuwe appartement gebouwen is inderdaad nog e.e.a. te verbeteren. Maar het terrein is ook nog niet helemaal ingevuld. De werkingang is in ieder geval nu niet meer bruikbaar en zal ook dicht gemaakt worden. De balkons heb je er bij het nieuwste hoge gebouw er goed bij getekend. Maar die zijn ook bij de andere gebouwen aanwezig.
Ik zal nog na gaan kijken of de nummers kloppen.
Met vriendelijke groet,
Simon Harinck
-
Comment from Simon Harinck
Hmmm, de 4e boom zie ik wel als ik de editor opstart. Waarom zie ik hem niet buiten de editor?
-
Comment from Simon Harinck
Trouwens, bedankt voor het nakijken.
-
Comment from eggie
Dag Simon,
Dat je de 4de boom niet ziet komt door de traagheid van de rendering van deze kaart. De fietslayer duurt zelfs weken.
Beetje in- en uitzoomen dan komt de boom wel tevoorschijn. Twee bomen zaten geplakt aan dat stukje grasveld. Die heb ik losgemaakt. Dus dan begint de renderingstijd opnieuw.
De balkons heb ik niet getekend. Alle gebouwen worden geïmporteerd vanuit de data van het Kadaster. Kennelijk staat het nieuwste appartementengebouw anders in de BAG.
https://bagviewer.kadaster.nl/lvbag/bag-viewer/index.html#?searchQuery=campanula&resultOffset=0&objectId=0505300000012080&geometry.x=105457.34540307&geometry.y=423237.86358923&zoomlevel=6&detailsObjectId=0505300000012080
Waarschijnlijk zijn de uitstulpingen toch iets wat op de begane grond aanwezig is.
De nummering wordt ook door het Kadaster ingevuld en dat gaat zeer willekeurig. Sommige kadasters leggen gewoon 30 adresnodes bovenop elkaar.
Verzoeken voor huizenimport loopt via een verzoek op het forum van OSM in het draadje Verzoek BAG import. Een speciaal team houdt zich daarmee bezig.
De Colijnstraat is dan aan de beurt.
Nodes (3)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |