Changeset: 56862307
Poging tot toevoegen van het feit dat er onder een deel van het Twentehuis door te lopen is. Ook de hoofdingang is daar.
Closed by Josbert Lonnee
Tags
changesets_count | 26 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from Josbert Lonnee
Owkee, nu ziet het gebouw er niet meer uit. Hoe de kaart nu gerenderd word, klopt nu alleen op straatniveau. Maar dus een deel van de vorm van het gebouw ik weggevallen. Wat is hier aan te doen? Een deel van het gebouw met tag:building=roof toevoegen??
-
Comment from eggie
Ik zou de gegevens van de BAG toch weer op het gebouw zetten en de way closed loop maken. .
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=56862307
Hier kun je ze zien. area =yes, highway=pedestrian rendert bovenop gebouwen. Roof is natuurlijk onjuist en help ook niet.
Wel kun je een highway=pedestrian maken onder het gebouw met een exgtra tag tunnel=building_passage
dan routeert het voor voetgangers onder het gebouw. De nodes aan het gebouw vastmaken waar de tunnel begint. de area yes zou ik even uit pragmatisch oogpunt even om het gebouw nr 28 leggen, anders rendert het dus niet. -
Comment from eggie
Dit is dus echt een karweitje voor editor JOSM.
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710 -
Comment from eggie
Mocht het niet lukken geef een seintje..
-
Comment from eggie
Wanneer je dat noordelijke stuk niet meer in de MP meeneemt zal de relatie er wel af moeten. De MP's mogen niet elkaar raken.
-
Comment from Josbert Lonnee
Ik blijf hopen op dat er ooit een goede routeplanner komt die goed met vlakken om kan gaan. Zou ik overigens ook als softwareontwikkelaar best aan mee kunnen helpen wellicht.
-
Comment from Josbert Lonnee
Ik wil nog steeds een keer aan de JOSM. Mijn virusscanner protesteerde er echter over en ik wilde dat nog niet omzeilen.
-
Comment from dvdhoven
Ik heb alles verwijderd en het Twentehuis opnieuw uit BAG geïmporteerd.
Het is beter om daar niet aan te komen. -
Comment from eggie
Josbert.. Je bedoeling zal ongetwijfeld goed zijn, maar wanneer gebouwen aangepast worden die zijn geïmporteerd vanuit het Kadaster (BAG) gaat het bij de eerste periodieke update vanuit de BAG al fout. Er komt dan van alles over elkaar heen te liggen.
-
Comment from eggie
Het is ook zaak om evt. goede edits apart op te slaan. Dan gebeurt het ook niet dat bij een revert bijkomende schade ontstaat.
-
Comment from Josbert Lonnee
Klopt het dat geen enkel gebouw geïmporteerd uit de BAG vast zit aan iets wat geen gebouw is?
-
Comment from Josbert Lonnee
Zal ik nog een tweede poging doen om een voetgangersgebied aan te leggen hier?
-
Comment from eggie
Dat zou ik zeker doen. Zelf plak ik liever geen area aan de gebouwen. Wanneer je het netje wilt doen in Josm laat ik het netjes aansluiten (plakken) druk vervolgens op de G toets en alles is in ieder geval los. Het blijft dan wel keurig aansluiten.
Laat het voetgangersgebied om de gebouwen heenlopen ander zie je ze niet.
Het is roeien met de riemen die je hebt.
Die voorgaande opmerking begrijp ik jiet helemaal.
Alles wat het kadaster een gebouw vindt rendert. Een gebouw zonder wandel (hoe groot ook) zoals een fabriekshal die open is rendert niet en is ook niet opgenomen in de BAG. Het "middenstuk " is dus gewoon een gebouw.
"Gebouwen " die volgens het Kadaster geen gebouwen zijn (overdekking bezinestation) tekenen we in als building=roof
Maar building wordt wel voor meer zaken gebruikt die geen gebouw zijn in de zin van.. (building=ship, houseboat) -
Comment from eggie
en kijk even svp op het forum, waar Commodoortje een bericht heeft gezet wat de gevolgen zijn van je edit op de Oude Markt. Die lopen tot aan Berlijn.
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=687840#p687840
Ways (6)
Relations (2)
Nodes (17)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |