Changeset: 56863550
Bosbouw veranderd naar bomenrij, omdat het een rij boompjes is.
Closed by Josbert Lonnee
Tags
changesets_count | 32 |
---|---|
created_by | iD 2.6.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from Josbert Lonnee
Oh. Nu valt het weg bij het renderen. Iemand een beter idee hier? Moet het toch per se 'bosbouw' zijn? (Ik heb nog nooit een houthakker in het centrum van Enschede gezien.)
-
Comment from eggie
De groendevisie van de gemeente zie ik regelmatig met kettingzagen in de stad.
Een tree_row op een way zetten met een begin en een eind. Dit is een vlak .. dus vlak veranderen in een way met begin en eind.
tree_row rendert niet op alle afgeleide kaarten. landuse=forest wel. Veelal is landuse=forest import vanuit de 3dshapes een aantal jaren geleden. Zie de Kadasterkaarten.. -
Comment from eggie
aangepast naar way met begin en eind.
-
Comment from eggie
Josbert, De voorgaande edit was van MrKooken en geen 3dshapes.. Wellicht een berichtje sturen?
Zaken aanvullen is meestal geen probleem, maar bestaand edits veranderen kan beter na overleg.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=56863550
Ik heb dus jouw edit veranderd omdat ik zeker wet dat het een foute edit is en je bent nu ook op de hoogte.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |