Changeset: 56869784
Toevoegen voetgangersgebieden rond en onder het Twentehuis.
Closed by Josbert Lonnee
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13478 nl) |
---|---|
review_requested | yes |
source | Esri World Imagery; survey |
Discussion
-
Comment from Digne
Dit lijkt mij ook mooi en volledig getagd. Misschien is een klein verbindingsstukje naar de Hermandad nog handig, voor de routering.
-
Comment from eggie
Josbert.. Ben benieuwd of zo'n area ook rendert als een building_passage en niet bovenop het gebouw ligt.
-
Comment from Josbert Lonnee
Zo te zien lijkt met de rendering het wandelgebied toch weer bovenop te komen helaas. Wat nu?
-
Comment from Josbert Lonnee
Was dit trouwens ingevoerd zoals u bedoelde eggie?
-
Comment from Digne
Volgens de wiki wordt tunnel=* niet ondersteund voor vlakken zie ik nu. (https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:tunnel#tunnel.3Dbuilding_passage) Dus misschien is het handig dat stuk als een lijn in te tekenen voor nu.
-
Comment from Digne
Ik leer ook nog wat vandaag ;).
-
Comment from MrKooken
Dit is vernieling van het plein waar ik veel energie aan heb besteed. Doe niet alsof er ook maar iets goed aan is.
-
Comment from MrKooken
Als het niet wordt gerevert ga ik het handmatig weer herstellen en als het zo doorgaat... DWG.
-
Comment from eggie
Wat ik bedoelde is een lijn-edit. highway=pedestrian, tunnel=building_passage en gewoon geen vlak eronder.
Elke kaart kaart laat het weer anders zien. Kijk maar eens naar het spoortracee Blaak R'dam.
Verder wil ik me niet mengen in de discussie tussen lokale mappers. Mijn advies is probeer via PB contact met elkaar op te nemen. Hakken in het zand brengt geen oplossing.
Respecteer elkaars edits... Dus niets zomaar verwijderen voordat je contact hebt gehad. Alleen toevoegen. -
Comment from MrKooken
Dit plein lag er keurig bij, resultaat van zorgvuldig tekenwerk. Het plein is zonder overleg eraf gegooid en daarmee ook de geschiedenis verwijderd. Hier is geen oefenterrein maar een zorgvuldig bewerkt gebied.
-
Comment from eggie
Voor nov 2017 had MrKooken het plein al aangelegd. Op oudere kaarten staat het al. Of het verwijderd is en op nieuw ingetekend is moeilijk te zien. . De historie is inderdaad verloren.
Of het komt door verwijderen weet ik niet. Achavi kan je ook op het verkeerde been zetten.
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=56862307
Daarom passen we in principe aan en blijft de historie behouden. Dat werkt het beste zonder frustraties van de voorgaande mapper. We sturen dan een berichtje via PB om problemen te voorkomen. Inmiddels is bij de BAG update van Dick het plein (nogmaals?) verwijderd. Het is inmiddels 2de of 3de de plein.
Het eerste plein terugtoveren gaat niet meer, want er is al teveel ge-edit hier. Gelukkig ziet het er netjes uit. -
Comment from Josbert Lonnee
Het plein verdween met de wijziging van dwdhoven, die het gebouw opnieuw importeerde van de kadasterdata. Blijkbaar was daarvoor ook het voetgangersgebied verwijderd.
-
Comment from Josbert Lonnee
Ja, MrKooken, het plein lag er inderdaad keurig bij. Er was alleen nergens uit af te leiden dat er onder het gebouw door gelopen kon worden.
-
Comment from Josbert Lonnee
MrKooken, dat plein is slechts hertekend door mij, een beginnende mapper. Als er dingen aan te herstellen zijn die voorheen wél goed waren ga ik geen edit-war beginnen en daar tegenin gaan.
-
Comment from Josbert Lonnee
Voetgangersgebied verdween met deze edit: https://www.openstreetmap.org/changeset/56865427
-
Comment from eggie
Klopt Josbert..Zie (achavi) verhaal van mij hierboven . Daarom maak ik een voetgangersgebied niet vast aan een gebouw. Even de G-toets. Wellicht dat de reden? Laten we wel proberen op betrekkingsniveau te communiceren. Nu nog de tunnel=building_passage op een lijnelement..
-
Comment from MrKooken
Ik heb het plein hersteld en wel vastgemaakt aan het gebouw, anders verschuift de pedestrian te makkelijk en bedekt het gebouw deels.
-
Comment from MrKooken
tunnel=building_passage op een lijnelement kan elders geoefend worden.
-
Comment from eggie
Oke.. dat begrijp ik.. Wat ik doe is in JOSM op de G-toets drukken terwijl ik een vlak selecteer... Dan blijft het netjes aangesloten. JOSM protesteert dan wel dat er losse nodes op elkaar liggen van verschillende ways. dat negeer ik dan, want ik weet hoe dat komt. Fysiek ligt het dan los, maar dat zie je niet. Gaat een andere mapper dan schuiven dan voorkom je schade in de toekomst. Met iD zal dat ook wel mogelijk zijn.
-
Comment from Josbert Lonnee
Dit begon voor mij als een soort experimentje: Is hier het feit dat er onder het gebouw door te lopen is toe te voegen aan de OSM?
Het experiment is geslaagd, want ik heb nu wel een uitgebreid antwoord: Er is geen eenduidige manier die in deze democratie iedereen tevreden stelt, want verschillende belanghebbenden hechten correctheid van verschillende aspecten van de data en die belangen gaan tegen elkaar in. En vervolgens loopt het dus compleet uit de hand. -
Comment from eggie
..... daarom verwonder ik mij weer steeds dat we met elkaar nog zo'n prachtige kaart voor elkaar hebben gekregen :)
De discussies graag op het forum.
Ways (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |