Changeset: 56877656
Updated a building
Closed by Aruś
Tags
bundle_id | com.mapswithme.full |
---|---|
created_by | MAPS.ME ios 8.0.7 |
Discussion
-
Comment from abakus_uploader
(Wiadomość automatyczna)
Cześć!
Otrzymujesz ten komentarz, ponieważ dodałeś lub zmodyfikowałeś adres, który jest niepełny lub błędny.
Adres powinien zawierać minimum trzy znaczniki: addr:city=[nazwa_miejscowosci] + addr:street=[nazwa_ulicy] + addr:housenumber=[numer_porządkowy].
Wyjątkiem są miejscowości bez nazwanych ulic - wtedy stosujemy znaczniki: addr:place=[nazwa_miejscowosci] + addr:housenumber=[numer_porządkowy].
Bez poprawnego oznaczenia adresów, nie będą one brane pod uwagę przez wyszukiwarki, dlatego warto je dostosować do ww. schematu (w zależności od sytuacji).
Więcej informacji na forum: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=5632 - a pytania najlepiej zadawać tu: https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?pid=681873
Pozdrawiamy! -
Comment from Arnebius
Proszę podać źródło informacji na podstawie którego dodano adres tego budynku. Na geoportalu.gov.pl czy na mapie http://przemysl.geoportal2.pl nie figuruje ten adres. Poza tym nie dodano do tego adresu nazwy ulicy, miasta i kodu pocztowego.
-
Comment from Arnebius
Z uwagi na brak odpowiedzi usuwam wskazany adres, brak rzetelnej informacji o tym adresie.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |