Changeset: 57097833
Волиця
Closed by KKS
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13500 uk) |
---|---|
source | knowledge; Bing; |
Discussion
-
Comment from Poliakoff Mykhailo
Доброго дня
полігон населеного пункту так не робиться
адмін левел 8 то є радянські сільради або міськради при умові шо не є містом обласного підпорядкуванняна полігон населеного пункту на форумі колись була згадка , що ландуз резидентіал не ставимо а якщо виявлено то видаляємо . Причина за ландуз =резидентіал - - то є мапинг під рендер -
-
Comment from KKS
"Прівєт"© ))) 8й лвл скопіював з Загальців і по їх образу й зробив Волицю.
В рілейшині меж немає landuse=residential
-
Comment from Poliakoff Mykhailo
треба міняти на 9 , видаляти ландуз резидентіал і з РОІ населеного пункту перносити вс і теги ота кбуде вірно
Тошо конфігурація не вірна ставимо в ігнор - все одно у кадастр і меж населених пунктів нема .Головне щоб техніч но було вірно
-
Comment from KKS
Всмислі видаляти резідентшал? Для чого? Зощем?
неясно. -
Comment from Poliakoff Mykhailo
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:%D0%9A%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%BF%D1%96%D0%B4_%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80 Тому що це мапити під рендер . Спотворювати дані щоб візуально виглядало гарно або по принципу чим небудь зафарбовано мапу
Хіба вся територія населеного пункту то є житлова забудова - авжеж що ні -- тут є також огороди . сади - це мінімум у любому селі А взагалі у селі є школа )аменіті =скул, сільська рада ландуз=admin_centre комерційні зони , парк leisure=park та решта аменіті ландуз
То що ти зробив -українці по мавп ячи взяли у білорусів і росіян але це не вірно .Життлову забудову малюємо лише де житлова забудова.Крім того передивись увесь наш форум - десь в 2016 -2017 написано , що ми видаляємо і то є домовленістю .
-
Comment from KKS
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Uk:Key:landuse
І передивись сабж, а то тут тут повітря сотрясаєш просто.
Весь форум дивиться небуду, мені достатньо правил в вікі. -
Comment from KKS
Я нарешті в'їхав про шо ти мені говориш.
Ясен пень шо там помилка, і воно просто автоматом перенеслось з Загальців і landuse в рілейшині адмінкордону я недодивився. Я це все знаю і одразу ж створив актуальний резідентшал https://www.openstreetmap.org/way/568822098#map=16/50.6630/29.8621
Ways (6)
Relations (1)
Nodes (1-20 of 40)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |