Changeset: 57190103
nazwa
Closed by deleted
Tags
changesets_count | 3 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | Geoportal.gov.pl (Orthophotomap) |
locale | pl |
Discussion
-
Comment from szydzio
Hej rafalsocha!Niedawno edytowałeś mapę w tym zbiorze zmian (https://www.openstreetmap.org/changeset/57190103).Wprowadziłeś zmianę szkoły i przemianowałeś ją na rzeźnię.Jeśli był to przypadkowy błąd to zapoznaj się na przyszłość z podpowiedziami na Wiki (https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Pl:Tag:amenity%3Dschool) jak poprawnie edytować mapę.Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy odwiedź np. forum https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=14985.Jeśli zaś nie był to przypadkowy błąd tylko celowe działanie to wiedz,że tego typu edycje traktujemy w OSM jako wandalizm i usuwamy.Jeśli w przyszłości będziesz celowo dokonywał podobnych edycji może to pociągnąć za sobą ograniczenia w możliwości dokonywania edycji aż do całkowitej blokady włącznie (ban).
-
Comment from user_7709782
Hej szydzio! Nie edytowałem w tym miesiącu mapy w tym zbiorze. Nie przemianowałem jej nazwy na błędną. ŻĄDAM PRZEPROSIN ZA BEZPODSTAWNE OSKARŻENIA! Jeżeli twoja zaczepka nie była przypadkowa, ale stanowiła celowe działanie to wiedz, że tego typu postępowanie traktujemy w OSM jako trolling. Jeśli w przyszłości będziesz celowo oskarżał kogoś, może to pociągnąć za sobą ograniczenia w możliwości dokonywania edycji aż do całkowitej blokady włącznie (ban).
-
Comment from szydzio
Kolego!Rzeczowo i spokojnie.Przejrzyj historię obiektu https://www.openstreetmap.org/way/102632130/history
Widać w niej że dokonałeś tej edycji.Zwracanie sobie uwagi jest na OSM normalna rzeczą i wierz mi nikt za to nie dostanie bana.Natomiast za uporczywe błędne edycje już tak.Jesteś z tego co widać w historii edycji nowym maperem,dlatego do Ciebie napisałem.Na OSM zdarzają się też wandale, którzy celowo mniej lub bardziej świadomie psują dane.Przeanalizuj sytuację i daj mi rzeczową odpowiedź.Widzę też że przed chwilą dokonałeś kolejnej edycji https://www.openstreetmap.org/changeset/58265377 dublując punkt adresowy na Polnej.W tagach do Changesetu masz wpisy których nigdy wcześniej nie widziałem ideditor:walkthrough_progress= welcome - używasz może do edycji MAPS.ME ? -
Comment from user_7709782
Szanowny Panie, niestety nie widzę edycji w której dokonałbym zmiany nazwy szkoły i przemianował ją na rzeźnię. W którym miejscu wskazanej strony jest taka informacja? Proszę o screen albo przyklejenie tekstu! Co do drugiej sprawy, edycja była standardowa w iD (w przeglądarce).
-
Comment from szydzio
Hej!Tak jak pisałem- przejrzyj historię obiektu https://www.openstreetmap.org/way/102632130/history - 3 zmiana od góry listy.Tutaj masz screena jeśli chcesz: https://ibb.co/etygWn.Pozdr!
-
Comment from szydzio
adres screena jeszcze raz bo dokleiła mi się kropka : https://ibb.co/etygWn
-
Comment from user_7709782
https://ibb.co/etygWn
Ta strona nie istnieje
Żądana strona nie została znaleziona.Traktuję to jako wkręcanie w jakąś zabawę. Kończę ten wątek, bo niestety nie mam więcej czasu.
-
Comment from szydzio
Historia edycji https://www.openstreetmap.org/way/102632130/history na OSM też pokazuje ci "Żądana strona nie została znaleziona" ? Version #7 konkretnie. Sprawdziłeś to? Prosze tu masz pełny link do screena skoro twierdzisz że skrócony rzekomo ci się nie wczytuje: https://preview.ibb.co/fQYFrn/01.jpg
-
Comment from user_4493657
W tej edycji http://osm.mapki.com/history/way.php?id=102632130 widać jaką szkodę wyrządził rafalsocha
-
Comment from user_4493657
miałem na myśli zmianę wykonał rafalsocha.
Ways (1)
Nodes (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |