Changeset: 57193819
Rondom Arcus eenrichting verkeer gedefinieerd met uitzondering van fiets/bromfiets. Eerste stuk campuslaan gesplit want tot aan de parkeerplek bij MaasWaal is geen eenrichting, daarnaa wel. Parkeerplaatsen bij de fietscross en hockey velden toegevoegd.
Closed by guitar_billy
Tags
changesets_count | 8 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-US |
review_requested | yes |
Discussion
-
Comment from eggie
review gevraags-verstandig:
Je had het Sint Jorispad niet verbonden met de Campuslaan. Ook had je geen verbinding gemaakt met hei fietspad. dat routeert dan allemaal niet.
De overbodige tags heb ik verwijderd. Waar fietsers niet op de rijbaan mogen heb ik bicycle=use_sidepath toegevoegd.
Tip...Pak altijd een node beet op een kruising en kijk of alles vast zit.
Dit was mijn changeset..
http://overpass-api.de/achavi/?changeset=57203139
Al die wegen waar fietsers op het fietspad horen krijgen bicycle=use_sidepath mee.. Staat er een verbodsbord dan bicycle=no
Kijk goed of het wel routeert en zet niet per abuis te veel op slot. -
Comment from eggie
Wanneer je wilt doorzetten met OSM stap dan over op editor JOSM. Die heeft een ingebouwde validator die verkeerde updates voorkomt. Je krijgt een waarschuwing dan in een infobox. Zie:
editor josm stap voor stap
https://forum.openstreetmap.org/viewtopic.php?id=53710Ook lopen hier busroutes en allerlei fietsroutes en die "mag" je niet bewerken met editor iD. Wel met JOSM
Wanneer je vragen hebt stel ze gerust. -
Comment from guitar_billy
Alweer bedankt eggie.
Precies hierom heb ik inderdaad de review gevraagd. Ben nog nieuw en lees wel de wiki en kijk naar bestaande voorbeelden (bv parkeerplaats) maar ik realiseer ook al dat de kaart veel meer is dan een paar lijnen aan elkaar. Of niet aan elkaar in dit geval.Ik zal de JOSM tip opslaan!
-
Comment from eggie
Oke. Er wordt je overigens niets kwalijk genomen. OSM heeft wel een erg steile leercurve.
Ways (9)
- 569772319, v1
- 569772320, v1
- 569772322, v1
- 569772324, v1
- Campuslaan (569772325), v1
- Sint Jorispad (283792727), v3
- Campuslaan (6899028), v8
- Campuslaan (221655389), v4
- Sint Jorispad (80207582), v11
Nodes (1-20 of 35)
- 1
- 2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |