Changeset: 57319178
Dit is een inrit van een boerderij, dit is geen normale weg.
Closed by BasMonkey
Tags
changesets_count | 2 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Het was allemaal juist getagd... Ik draai je edits terug. Waarom iets verwijderen wat aanwezig is Graag reactie.
-
Comment from BasMonkey
Het is geen openbaar toegankelijke weg. Dit is bij de overige adressen in deze straat ook niet aangegeven.
-
Comment from BasMonkey
Bovendien is dit privé-terrein.
-
Comment from eggie
Dat maakt niet uit. Je kunt niet zomaar een weg uit OSM verwijderen. Dat wordt beschouwd als vandalisme.
De oprit was op een juiste manier getagd als prive-weg. service=driveway had eventueel kunnen worden toegevoegd. -
Comment from BasMonkey
Het was natuurlijk niet mijn bedoeling om vandalisme te plegen. Maar als deze weg moet blijven bestaan op de kaart, moeten de opritten en toegangswegen tot het land ook bij de buren geplaatst worden.
-
Comment from eggie
reverted by changeset Wijzigingenset #57320086
Dat is precies de bedoeling. De kaart compleet maken. :)
-
Comment from BasMonkey
Op bijvoorbeeld Google Maps en andere kaarten staan deze wegen er ook niet op. https://www.google.nl/maps/@53.1388265,6.9326552,18.34z
-
Comment from eggie
Dat is nu het verschil tussen googlemaps en OSM.
Ik nodig je uit op het forum van OSM dan kun je je standpunten naar voren brengen en wordt veel duidelijke wat OSM beoogt. Lees je svp goed in.
Wat is je motief voor de parkedit? Pokemon? -
Comment from BasMonkey
Ik snap dat alle bewerkingen gecontroleerd worden en dat OSM zo compleet mogelijk moet worden. Het nut van dat een weg zoals deze niet op OSM moet staan is dat wanneer een routebeschrijving word gestart, deze weg er bij in betrokken wordt. De weg is echter daar niet voor bedoeld. Het is privé terrein en geen echte weg. De park edit heb ik gedaan omdat deze er niet op staat. Ik wilde deze kaart zo volledig mogelijk maken met welke speeltoestellen er bijvoorbeeld in de buurt zijn en waar je prullenbakken kan vinden. Mijn motief is zeker geen Pokèmon. Ik haat dat spel.
-
Comment from eggie
Goed streven dat compleet maken.. De oprit wordt niet bij de routering betrokken, want hij staat op slot als access=private. Je kunt andere prive wegen ook als zodanig mappen. Even "out of the box" denken. Een priveweg in het echt maakt je nog geen eigendom van een element op de kaart van OSM.
De opritten naar de woning van Koning Willem Alexander staan ook gewoon op de kaart.
.... in een ander draadje heb ik je uitgelegd dat Leisure=park geen landuse is.. het is een transparant voor de functie van een echt groot park zoals bv het Vondelpark.
Het wordt je overigens niet kwalijk genomen en ik waardeer het dat je reageert. -
Comment from BasMonkey
Dankjewel voor je feedback. Ik ga zometeen weer proberen met het park. Ik zal de wijzigingen per item publiceren. Zou jij anders deze inrit naar de boerderij zo kunnen aanpassen dat deze niet meer in de routebeschrijving wordt opgenomen (zoals in onderstaande link nog wel gebeurd)? https://www.openstreetmap.org/directions?engine=osrm_car&route=53.13934%2C6.92618%3B53.13859%2C6.93338#map=17/53.13864/6.92985
-
Comment from eggie
Merwaardig..Misschien omdat het aan het eind van de routering zit. Ik denk dat in gps apparatuur en officiële routeplanners het echt niet routeert. Het loopt er verder nergens heen. 'k zal verder service=driveway toevoegen.
Succes met het "park" -
Comment from eggie
acces=private en service=driveway toegevoegd aan highway=service.
Ways (1)
Nodes (5)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |