Changeset: 57364889
I live here, fixed errors.
Closed by Otis96
Tags
changesets_count | 4 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | en-GB |
Discussion
-
Comment from eggie
Beste Otis... gebouwen worden in OSM niet zelf ingetekend. Je doet dat via een verzoek op het forum van OSM in het draadje Verzoek BAG import. Je zet dan deze link er bij.
https://www.openstreetmap.org/changeset/57364889#map=19/52.52188/5.45412De juiste Kadastergegevens blijven dan beschikbaar.
https://forum.openstreetmap.org/viewforum.php?id=12
Doe je dit zelf? Inlog identiek aan osm account.
Graag reactie
MVG,
Eggie -
Comment from Martin Borsje
reverted
-
Comment from eggie
Denk alleen dat die gebouwen opnieuw geimporteerd moeten worden, want de eerste changeset van Otis kan denk ik niet worden teruggezet.
-
Comment from Martin Borsje
Heb ee BAG herimport uitgevoerd - natuurlijk :-)
-
Comment from eggie
markerwaarddijk reverted.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |