Changeset: 57382049
Missing name
Closed by Jordeter
Tags
changesets_count | 11 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
source | local knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Jord... helaas niet volgens osm regels. Je zult moeten bijtaggen op de adresnode. Doe je dat zelf? Het gebouw heeft immers niet de winkelnaam.
-
Comment from eggie
Scholen en kerken kunnen van die regel zijn uitgezonderd. Winkels en bedrijven op de adresnode van het kadaster.
-
Comment from Jordeter
Klopt Eggie, ik heb inderdaad het gebouw geselecteerd en niet de adresnode. Graag hoor ik of ik het zo juist heb aangepast.
-
Comment from eggie
Op het winkeltje heb ik toegevoegd shop=bakery.. Dan geeft het een symbool.
Ook de website heb ik aangepast.
IJzerman zweefde ook ergens op de straat .. die heb ik ook op z'n adres gezet. Nog een jeugdzonde van mezelf denk ik, maar toen ontbraken nog de adressen en de huizen in OSM. Ooit was alles een witte kaart.
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |