Changeset: 57566561
Species Varification
Closed by Valentijn Struijk
Tags
changesets_count | 1 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
ideditor:walkthrough_completed | yes |
ideditor:walkthrough_progress | welcome;navigation;point;area;line;building;startEditing |
ideditor:walkthrough_started | yes |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm |
locale | nl |
Discussion
-
Comment from eggie
Welkom bij OpenStreetMap. Ik heb een uitgebreid welkomstbericht met wat handige tips en links gestuurd als privébericht.
-
Comment from eggie
Wat is precies je bedoeling hier. Je hebt een gebowu verwijderd. dat kan als het geslot is. Verder de vorm van gebouwen veranderd. Deze zijn zo geimporteerd van het Kadaster.
Een node met de naam Eik (natural=tree?) . Wat bedoel je daarmee?
en nog een onduidelijke node met Cudrania (is dat een kunstwerk?
Graag reactie -
Comment from eggie
bomen gaat niet met name=
Er zijn weinig bomen die echt een naam hebben.
species=Cudrania Tricuspidata
Kijk even in deze wiki hoe je bomen tagt.
en bij die Eik dus je Latijnse naam achter species= Quercus -
Comment from eggie
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:natural%3Dtree
Ga je zelf aan de slag?
Dus natural=tree en de rest bijtaggen op die node. -
Comment from Valentijn Struijk
Dag Eggie, bedankt voor de feedback.
Ik heb de opdracht van de bewoners van nr 181 en 187 om een gedetailleerde kaart te maken met alle fruit en nootgewassen op hun land. Het verwijderde huis was een trailer die idd gesloopt is. Het gewijzigde hoekje is recent vernieuwd. -
Comment from Valentijn Struijk
''eik'' was even een test. We willen alleen de relevante bomen op een kaart hebben.
We hadden niet door/verwacht dat er zo snel reacties zouden komen. -
Comment from Valentijn Struijk
Als u nog tips heeft hoe wij de exacte gps coordinaten van de verschillende fruit en nootbomen in OSM kunnen krijgen hoor ik het heel graag!
-
Comment from eggie
Oke.. je kunt mbv de recente luchtfoto kadaster pdok 2017 actueel (zit inmiddels in editor JOSM) de juiste plek vinden.
Denk dat dat het simpelst is.
Met een gps apparaat kun je ook de bomen als waypoint noteren en deze uploaden naar openstreetmap.org. , maar dan kun je door de afwijking er zomaar 10 meter naast zitten.
Met de wikipagina heb je denk ik voldoende info om de bomen te taggen.
De eerste edits van startende mappers worden gevolgd.. ook om te helpen.
Wanneer die testbomen er niet staan wel even verwijderen svp.
Bomen dus als natural=tree.. met de nodige extra tags.
Een bomenrij als natural=tree_row..
bos als natural=forest
Succes en bedankt voor je reactie,
Eggie -
Comment from eggie
sorry herstel .. bos als landuse=forest
-
Comment from Valentijn Struijk
Nog één vraag. Hoe open je het kadaster pdok in JOSM osm editor? Ik kan niet een duidelijke uitleg vinden.
Alvast bedankt!
Valentijn -
Comment from Valentijn Struijk
excuus we hebben het al gevonden!
-
Comment from eggie
:)
-
Comment from jaap de vries
Valentijn, als je een studie opdracht hebt kan je beter een kaart maken met GIS arc map, dat programma hebben ze ook op de WUR en dat gaat een stuk beter dan hier op OSM.
Ways (2)
Nodes (1-20 of 23)
- 1
- 2
- Eik (5508320606), v1
- Cudrania (5508320607), v1
- 2777184279, v2
- 2777184275, v2
- 2777184283, v2
- 2777184282, v2
- 2777184278, v2
- 2777184262, v2
- 2777184307, v2
- 2777184420, v2
- 2777184410, v2
- 2777184302, v2
- 2777184303, v2
- 2777184287, v2
- 2777184286, v2
- 2777184306, v2
- 2777184424, v2
- 2777184295, v2
2777184448, v22777184451, v2
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |