Changeset: 57698213
Kruispunt weg, is nu doorgaande nieuwe N18
Closed by rkoebrugge
Tags
changesets_count | 33 |
---|---|
created_by | iD 2.7.1 |
host | https://www.openstreetmap.org/edit |
imagery_used | PDOK Luchtfoto Beeldmateriaal 25cm;data file |
locale | nl |
review_requested | yes |
source | gps;local knowledge |
Discussion
-
Comment from eggie
Hoe lopen nu de fietspaden?
-
Comment from SapientGuy
Dit kruispunt bestaat nog steeds. De oude N18 blijft in gebruik als lokale toegangsweg Groenlo-industrieterrein
-
Comment from eggie
Dag rkoebrugge.. Aangezien ik ook geen reactie krijg zal ik deze changeset proberen terug te draaien. Had je misschien de bedoeling alleen de fietsoversteken weg te halen. Verderop is het fietspad immers ontoegankelijk wegens access=no
Wordt het kruispunt wellicht opnieuw ingericht? -
Comment from eggie
Terugdraaien gaat niet meer wegen te veel conflicten.. (op de kaart dan :) )
-
Comment from eggie
Den Sliem heb ik toch nog even laten aansluiten op de Eibergseweg. Dit voor de routering.
Graag reactie.. -
Comment from eggie
faseplannen maart 2018.. aansluiting Marhulzenweg vervalt.. Het fietspad aan de oostzijde van de Eibergseweg kan volgen mij wel weg. Aansluiting Den Sliem blijft bestaan als lokale weg.
'k Denk dat het zo weer een beetje klopt. -
Comment from rkoebrugge
Ik heb er gereden; je kan niet meer van de N18 de Den Slien weg op rijden. De stoplichten op de N18 zijn ook weg. Met de fiets oversteken (over de N18) kan ook niet meer.
Het kruispunt Den Slien - Eibergseweg bestaat nog wél, maar je komt dus niet meer op de N18. -
Comment from eggie
Oke...Dat begrijp ik.. maar je had iets te veel weggehaald.. dus ook de kruising Den Sliem - Eibergseweg. dat heb ik hersteld. De verbinding met de nieuwe N18 is uiteraard weg. Je kunt zelf de verkeerslichten weghalen als die niet meer bestaan.
-
Comment from eggie
Dit was je edit: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=57698213
-
Comment from eggie
Dit was mijn edit: http://overpass-api.de/achavi/?changeset=57729437
Hier heb ik Den Sliem weer doorgetrokken naar de Eibergseweg. Het is dus nu weer routeerbaar. -
Comment from rkoebrugge
Excuses! top..
-
Comment from eggie
Maakt niet uit. Het wordt nog wat daar! :)
-
Comment from eggie
Tip: Wanneer je potlatch2 zou gebruiken heb je de luchtfoto van herfst 2017. In iD zat vanmorgen nog de oude van juni 2016. Dan zie je net iets meer van de wegenstructuur.
-
Comment from eggie
Dan wel die kiezen als achtergrond, want standaard springt deze op BING.
Misschien doet iD het ook al in het keuzemenu achtergronden. -
Comment from SapientGuy
De kruising was voor de Pasen afgesloten voor herinrichting, dat zal komende week wel afgerond worden.
Ik zal controleren of het fietspad & verkeerslichten er dan nog zijn.
Ways (6)
- Den Sliem (6690920), v6
- Eibergseweg (6691075), v8
- Eibergseweg (6691079), v8
72567163, v8495389110, v2560757032, v2
Nodes (5)
- 5519239045, v1
45032060, v54871479176, v24871479177, v245032096, v4
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |