Changeset: 57710219
cycleway tunnel
Closed by Martin Borsje
Tags
created_by | JOSM/1.5 (13554 en_GB) |
---|---|
source | survey |
Discussion
-
Comment from alphensebezorger
Hallo Martin,
Je verwijderd hier de tag bicycle=yes, daarmee vallen de fietsers onder de categorie vehicle, en mogen alleen fietsers met een bestemming binnen het gebied de Bloemendaalseweg gebruiken (vehicle=destination). Klopt dat wel met de huidige bebording? Welk verkeersbord heb je tijdens je survey aangetroffen? En wanneer was dat? Hoe zit het met de fietsroute op deze weg, is die omgelegd?
Groetjes, alphensebezorger.
-
Comment from Martin Borsje
Hoi; ik heb de wijziging aangebracht wegens een note van een user en heb Mapillary als bron gebruikt.
Daar staat een geslotenverklaring voor alle voertuigen muv van fietsers en voertuigen aanwonenden. -
Comment from alphensebezorger
Alle fietsers zijn dus uitgezonderd van het verbod. Dan is de tag "bicycle=yes" nodig, omdat "vehicle=destination" anders ook voor fietsers de toegang beperkt.
-
Comment from Martin Borsje
Ik zie wat je bedoelt; ik had een foutje gemaakt: er stond zowel motor_vehicle=destination als vehicle=destination. Ik heb de laatste verwijderd :-) Dank voor je opmerkzaamheid!
-
Comment from alphensebezorger
Tja, er staat voertuigen
-
Comment from alphensebezorger
Daar valt ook paard en wagen onder, dus daarvoor zou je dan eigenlijk ook "destination" moeten toevoegen ;-) .
-
Comment from Martin Borsje
Ga je gang!
-
Comment from multimodaal
Zou je ajb de foot=yes en bicycle=yes die je hebt verwijderd willen terugplaatsen? Dat zijn correcte tags die zijn geplaatst door andere mappers, die de tagging compleet en duidelijk maken. Overeenkomst met een defaultwaarde is geen reden om ze te verwijderen (defaults zijn bedoeld om een goede gok te kunnen doen bij ontbrekende data, niet om data te doen verdwijnen. We verwijderen immers ook niet de maxspeed=50 omdat dat nu de default is binnen de bebouwde kom, net zo min als we maxspeed=130 verwijderen van een motorway. Dank alvast.
https://wiki.openstreetmap.org/wiki/NL:Good_practice#Verwijder_NOOIT_tags_die_je_niet_begrijpt.21.21
-
Comment from Martin Borsje
Dit gaat over tags die je niet begrijpt. Voor hw=residential is de toevoeging van bicycle/foot=yes volledig overbodig; op verzoek van een noteplaatser heb ik de toegang voor motor_vehicle aan de hand van mapillary gewijzigd en lezende residential bicycle/foor verwijderd. Dat is geen tag die ik niet begrijp.
Dit was dus geen gok
Ways (1)
Welcome to OpenStreetMap!
OpenStreetMap is a map of the world, created by people like you and free to use under an open license.
Hosting is supported by Fastly, OSMF corporate members, and other partners.
https://openstreetmap.org/copyright | https://openstreetmap.org |
Copyright OpenStreetMap and contributors, under an open license |